Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Souboj těhotenských bříšek: Jasmina se za něj stydí, Dara byla pyšná, prskají fanoušci!

Souboj těhotenských bříšek: Jasmina se za něj stydí, Dara byla pyšná, prskají fanoušci!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 76 fotografií
Těhotenství
Krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) čeká s Rytmusem (42) syna a rodit by měla někdy v létě. Jak to ale vypadá, dokud nespatří chlapeček světlo světa, nebudou mít nastávající rodičové chvíli klidu. Jasmina je totiž po palbou kvůli bříšku, za které se podle fanoušků stydí a nechce ho ukazovat. Dokonce došlo na srovnání s Darou Rolins (46), rapperovou ex, jež se v požehnaném stavu před fotografy promenádovala bez mrknutí oka.

Která z nich byla hezčí těhulka? Fanoušci mají jasno, kdyby si byl Rytmus pořídil miminko s Darou Rolins (46), měl by teď doma daleko pyšnější nastávající maminku. Je jim totiž trnem v oku, že Jasmina Alagič (29) přidává spoustu fotek, na nichž si těhotenské bříško zakrývá.

To Dara byla jiná, shodují se desítky lidí. A důkazem místo slibů jsou fotografie z roku 2008, kdy zpěvačka s Matějem Homolou čekala dceru Lauru (11). Tehdy ochotně pózovala fotografům, mile se usmívala, bříško si hladila a hrdě ho dávala na odiv.

Aby zastavila proud kritiky, nakonec se Jasmina s bříškem párkrát vyfotila. „Hodně z vás mi psalo, proč pořád schovávám bříško, ať se za něj nestydím atd. Takže je takovéto, ani menší, ani větší a můžete mi věřit, že se nebudu stydět ani za jedno jediné kilo, které mi "dopřeje“ náš syn," napsala Jasmina nedávno na Instagram.

Jenže potom se znovu vrátila ke své hře schovávání a je znát, že na několika fotkách bříško záměrně správným úhlem opticky zmenšuje, zakrývá, zkrátka se tváří, jako by vůbec nebylo. A přes to se fanoušci nemohou přenést. Sami můžete posoudit, která z Rytmusových osudových žen byla a je v těhotenství krásnější.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy