Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Souboj Štik: Monika by svými prsy profackovala celý nároďák, Ornella ji trumfla plnými skvosty!

Tak která je má hezčí?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 101 fotografií
Diváci, kteří pravidelně sledují reality show Štiky, si nemohli nevšimnout, že vztah mezi Monikou Štikovou (45) a Ornellou Koktovou (25) je na ostří nože. Jedna druhé nemůže přijít na jméno a téměř při každém setkání se neskutečně pohádají a jednou to dokonce vypadalo, že budou lítat facky. Jako by nestačilo, že mají problémy v soukromí, ještě se trumfují na sociálních sítích. Tak která je má hezčí?

Situace mezi rodinou Koktových a Štikových je více než vyhrocená. Jakákoliv rodinná sešlost končí hádkou a jak mohli diváci v minulých dílech vidět, tak i bitkou. Monika Štiková je vrchní velitel a myslí si, že všechno bude tak, jak říká.

Jenomže už nejspíše zapomněla na to, že její dcera Ornella Koktová už není malá holka a má svůj vlastní život, který si chce řídit sama. K nejčastějším přestřelkám dochází právě mezi Monikou a Ornellou.

Monika svou dceru pochválí opravdu jen zřídkakdy a když už, tak k tomu nezapomene dodat uštěpačný komentář. „Ornello, na tom billboardu ti to sice moc sluší, ale lajk ti nedám, protože v téhle rodině nejsou lajky zadarmo,“ perlila v jednom z dílů.

Tyhle dvě se nehejtují jen při návštěvách, ale také na sociálních sítích. Monika se hlavně chlubí dost peprnými fotkami, které by si mohla ve svém věku odpustit. Zveřejňuje třeba fotky svého poprsí, které ale není příliš oku lahodící.

Svými plajdáky by klidně vyfackovala celý nároďák, a proto není divu, že ji Ornella trumfla svými plnými ňadry. Tak která je má podle vás hezčí?

Související články

Další články