Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Souboj sokyň v lásce: Na Felixovy narozeniny dorazila distingovaná Dáda i vysmátá Gelemová

Narozeniny Felixe Slováčka: Dorazila Dagmar Patrasová i Lucie Gelemová
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 42 fotografií
koncert

Na oslavu 80. narozenin hudebníka Felixe Slováčka, která se koná s třítýdenním předstihem v pražské Lucerně, dorazila plejáda hvězd české hudební scény. Tentokrát nechyběla ani manželka oslavence, Dagmar Patrasová (67), která loni musela narozeniny svého muže vynechat kvůli dopravní nehodě, jíž byla několik dní předtím účastníkem. Na akci se ovšem letos překvapivě objevila i Lucie Gelemová (40), bývalá dlouholetá Slováčkova partnerka. Redakce eXtra.cz nemohla chybět

Felix Slováček slaví 80. narozeniny až 23. května – v tu dobu však bude Velký sál pražské Lucerny, kde se úterní narozeninový koncert odehrával, procházet rekonstrukcí. A oslavu chtěl Felix bez kompromisů, což se mu při pohledu na přicházející hosty bez debat podařilo.

Dagmar Patrasová si tentokrát narozeniny svého muže, se kterým uzavřela sňatek už před 40 lety, ujít nenechala. Loňskou oslavu musela kvůli autonehodě, ze které se chvíli psychicky zotavovala, vynechat. V Lucerně se ovšem tentokrát objevila i její dlouholetá milostná sokyně a výtvarnice Lucie Gelemová. Nejenže jí to pekelně slušelo, ale na akci dorazila navíc s mužským doprovodem.

Lucerna plná hvězd

Doprovází mě malíř Václav Bednář, s nímž jsem nedávno započala spolupráci s jeho oděvní značkou Out of Control, ručně malovaných oděvů,“ svěřila se redakci eXtra.cz Gelemová. A vysvětlila i proč jsou s doprovodem sladění.

Dnes mám na sobě šaty, které jsme společně vytvořili, pomalovali na dnešní speciální událost. Takže jsme sladění záměrně,“ doplnila výtvarnice.

Mezi dalšími hosty se objevili i hudebníci Karel Vágner (81), Pavel Vítek (60) nebo Petr Janda (81). Narozeniny si ujít nenechala ani Zuzana Bubílková (70) nebo Alexander Hemala (70).

Celou událost si nenechala ujít řada osobností, jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy