Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj slavných sexy zadečků: Která ho má NEJ? Božská Beyoncé, nebo brutálně svůdná Jen?

Který je podle vás víc sexy?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Doba placatých zadků a vyzáblin je konečně pryč a v kurzu jsou oblé tvary, které dělají ženu ženou. Mezi nejkrásnější zadečky světa patří půlky mladičké Jen Selter a zpěvačky Beyoncé. Který je ten nej?

Jen Selter není ani herečka, ani zpěvačka. Proslavila se pouze svým zadečkem k nakousnutí, který vystavovala na Instagramu tak dlouho, až ji začalo sledovat několik milionů fanoušků. Bývalá recepční, v současnosti fitness modelka, vděčí za své křivky každodennímu tréninku, který zahrnuje kardio, dřepy a zvedání činek.

Hodiny v posilovně se jí ale očividně vyplatily. „Jsem v sedmém nebi, že můžu být inspirací pro mnoho žen, které se sebou chtějí něco dělat,“ uvedla Selter, jejíž zadeček je označován za nejkrásnější na světě.

Jenže to by tu nesměla být diva Beyoncé, popová královna, která nikdy nepatřila mezi vyhublé krásky, přesto po ní šílí návrháři i vydavatelé magazínů s lesklým obalem. Kde je Beyoncé na titulní straně, prodeje stoupají. Zpěvačka si je dobře vědoma svých předností, takže jak může, svůj zadeček vystavuje na odiv celému světu. A že je na co se koukat! Žádná nádhera se ale neudělá sama, takže i Beyoncé vděčí za své křivky jen sama sobě a tvrdé dřině.

Který zadeček je podle vás opravdu ten nej, Beyoncé, nebo Jen? Pokochejte se v galerii a napište nám svůj názor do diskuze pod článkem.

Související články

Další články