Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj slavných dcer: Charlotte Gottová a Natálie Grossová vyrostly do krásy a dobývají svět

Zdroj: Archiv Natálie Grossová a Charlotte Gottová
+ Dalších 7 fotografií
válka
Slavným kráskám, které se pohybují v rybníčku českého showbyznysu, začínají pomalu, ale jistě šlapat na paty jejich mladší vrstevnice, a to Charlotte Ella Gottová (14), dcera zesnulé legendy Karla Gotta (†80), a Natálie Grossová (18), dcera zesnulého předsedy vlády Stanislava Grosse (†45).

Slavným kráskám roste za zády velká a mladší konkurence. Jsou jí dcery slavných otců, a to zesnulého Karla Gotta, Charlotte Ella Gottová, a dcera zesnulého předsedy vlády a ministra vnitra Stanislava Grosse, Natálie, která nejen vyrostla do krásy, ale také je úspěšná zpěvačka a herečka, která si zahrála hlavní role ve světových muzikálech, jako je Ples upírů nebo Čarodějka. Nedávno se stala i novou posilou v seriálu Slunečná.

Charlotte zbořila Instagram

Teprve čtrnáctiletá Charlotte Gottová má také našlápnuto na hvězdnou kariéru. Se svým otcem nazpívala úspěšný hit Srdce nehasnou, kde se ukázalo, že po otci zdědila pěvecký um. Nyní si Charlotte založila instagramový účet, na který nasbírala za den necelých 100 tisíc sledujících a sdílela na něj první fotku, na které zapózovala u bílé zdi jako modelka. Vyrůstá z ní opravdu půvabná dívka, ale jakým profesním směrem se rozhodne Charlotte vydat, je stále ve hvězdách.

Související články

Další články