Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Souboj silikonů: Vytuněná Biasiol se čtyřkami versus česká Barbie s obřími osmičkami

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
dekolty v akci
Jsou mladé, krásné a rozhodly se, že své tělo přetvoří k obrazu svému, za což častokrát schytávají pořádnou kritiku od lidí na sociálních sítích. Veronica Biasiol (21) a první česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) ale na hejty ostatních kašlou a čím jsou starší, tím vypadají více jako panenky. Navíc samotná Gabriel od některých plastických operací ustoupila. Které dámě ale silikony sednou více?

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) si nechala před více než rokem zvětšit své přírodní čtyřky na osmičky. Tenkrát se nechala slyšet, že by chtěla do budoucna prsa ještě zvětšit na třináctky. Otázkou ale zůstává, zda k takové razantní operaci vůbec dojde.

Nedávno na sociálních sítích sdělila fanouškům, že si rozmyslela plánovanou operaci vyjmutí žeber, po které tak toužila.

„Nikdy neříkám nikdy, protože lidská rozhodnutí se neustále vyvíjejí a nevím, co všechno čas přinese. Čím víc mých známých podstoupilo operaci vyndání žeber, tím více jsem o tom nějakou dobu uvažovala. Později jsem si díky nim uvědomila, že je to vlastně spíš rozmar a zas tak velký efekt to nemá ve srovnání s tím, jaká to nese rizika. Takže z toho asi nic nebude,“ svěřila se.

Druhou výraznou slečnou, která je podobně mladinká jako Gabriel, je Veronica Biasiol Veronica si nedávno nechala udělat plastickou operaci prsou a neskutečně si ji chválí. Ze svých přírodních prsou má čtyřky a pravdou je, že jí to sluší.

Obě dvě bývají ale často pod palbou kritiky, a to hlavně kvůli svému zevnějšku a úpravám, které si nechávají dělat. Pořád ale převažují fanoušci, kteří si myslí, že si se svým tělem mohou dělat, co uznají za vhodné. Co myslíte vy? Která vytuněná slečna se vám líbí více?

Související články

Další články