Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj samic z Dědictví: Líbí se vám víc Irenka nebo Jitka Čvančarová?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Film Dědictví aneb Kurvahošigutntág se dočkal po více než dvaceti letech pokračování. Hlavní hrdina Bohuš ztvárněný Bolkem Polívkou zůstal, ale krásné dámy se nám trochu vyměnily.

V prvním díle si zahrála legendární Šárka Vojtková v roli Irenky. Ta sotva dosáhla plnoletosti a bylo toho na ni trochu moc. „Nedovedete si představit, co se stalo po premiéře filmu. Najednou se z veselé, sebejisté, téměř neznámé Šárky stala celorepublikově proslavená Irenka. Vyjít na ulici byl stresový zážitek, všichni se za mnou otáčeli, vůbec jsem na to nebyla připravená," řekla pro stránky Filmová místa.

Nicméně pak si roli odhalené dračice zopakovala ve filmu Lusty Liasons, který produkoval Playboy. Byl to erotický film a Šárka se opět svlékla. Prý si přišla až na 3000 dolarů, což byl tenkrát balík. Pak se ale odstěhovala do Itálie a nic dalšího nenatočila. Výjimku neudělala v případě pokračování Dědictví aneb Kurva se neříká. Roli Irenky odmítla, prý se jí nelíbil scénář.

A tak musela na plac přijít další kráska, které se těžce odolává. Filmaři skvěle vybrali obdařenou Jitku Čvančarovou (38), která si zahrála zlatokopeckou herečku. Bohuš málem uvízl v jejích sítích a není divu, taková femme fatale vás svede raz dva.

Podívejte se na obě herečky z Dědictví v galerii. Kdo se vám líbí více?

Související články

Další články