Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj rozvášněných blondýnek: Trumfne Perkausová Borhyovou, nebo odejde se sklopenými oušky?

Zdroj: archiv
+ Dalších 105 fotografií
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) se stěhuje z TOP Staru přímo do hlavního zpravodajství Primy. Nejde přehlédnout, že si je více než podobná se svoji starší kolegyni z Novy Lucií Borhyovou (39). Tím pádem je jasné, že každý bude tyhle dvě šťabajzny srovnávat. Má Perkausová na to, aby trumfla Borhyovou, nebo odejde s nepořízenou?

Lucie Borhyová (39) je stálicí Televizních novin na Nově už dlouhých devatenáct let. Lidé ji doslova milují a neumí si už prakticky představit, že by půvabná Lucie z televizních obrazovek zmizela.

Moderátorka hlavně zaujala svým perfektním vzhledem. Štíhla postavička, dlouhé blonďaté vlasy, široký úsměv a příjemné vystupování. To všechno u lidí boduje. Jenomže nyní to vypadá, že Lucii roste na konkurenční televizi velká konkurence.

TV Prima vsadila na nádhernou Evu Perkausovou a její nepřehlédnutelné přednosti. Eva tak bude uvádět hlavní zpravodajství po boku statného Romana Šebrleho (43). Nelze přehlédnout, že je to téměř věrná, ale mladší kopie Lucie Borhyové.

Půvabem jsou obě blondýny rovnocenné, ale nyní se ukáže, zda Eva bude stejně moderátorsky zdatná jako mnohem zkušenější Lucie, nebo odejde se sklopenými oušky s tím, že to bylo na ni příliš velké sousto.

Související články

Další články