Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Souboj rivalek, které se nemůžou vystát: Stojí za to více Nela, nebo go-go tanečnice Iveta?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
rivalky
Nela Slováková (28) v posledních měsících zažívá šťastné období. Je zamilovaná do hokejisty Lukáše Kozáka (27), který by blonďaté krásce snesl modré z nebe. Ještě nedávno přitom válčila se svým expartnerem Martinem Balážem. Tomu ale smutno po Nele rozhodně není. Brňačku v posteli dávno nahradila pohledná tanečnice Iveta Kindlmanová (22), o které se Nela nevyjádřila zrovna nejlépe. Která ze slečen vám připadá sympatičtější?

Tři roky žili šťastně, chlubili se svojí láskou a luxusem. Fanoušci začali dokonce spekulovat, že by bylo fajn, kdyby se vzali. Bohužel pravda je taková, že Nela Slováková (28) se zčistajasna rozešla se svým přítelem Martinem Balážem.

Netrvalo dlouho a oba dva na sebe začali házet špínu. „Co mi vadilo nejvíce byla sprostá slova, kterými mě tituloval, hlavně po alkoholu, který pil ve větší míře. Definitivní konec byl, když mi fanynky poslaly fotky Martina, který kávičkoval s nějakou striptérkou,“ vyjádřila se Nela na adresu nové přítelkyně Ivety Kindlmanové, která se živí jako go-go tanečnice.

Jenomže takové nařčení si krásná Iveta nenechala líbit a Nele vrátila úder. „Já si myslím, že Nela zná moc dobře rozdíl mezi go-go tanečnicí a striptérkou. Vůbec jsem její narážky neřešila. Lidi, co mě znají, vědí, co dělám a podporují mě. Doteď o této situaci tvoří vtipy a vždy mě na úkor toho pobaví,“ prozradila Iveta.

Lidé na sociálních sítích se okamžitě rozdělili na dva tábory. Jedni věrně stojí po Nelině boku a brání ji, seč můžou. Druhým připadá ubohá nejenom mediální pře mezi Martinem a Nelou, ale také si myslí, že Slováková na sexy tanečnici žárlí, a proto se do ní tak primitivně strefuje.

A jaký je váš názor? Je vám sympatičtější Nela, nebo Iveta? A co Nelino chování, nepřipadá vám to už trochu moc?

Související články

Další články