Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Souboj prvních dam: Jill Biden pokulhává za pompézní Melanií Trump s kabelkou za půl milionu

Souboj prvních dam: Jill Biden pokulhává za pompézní Melanií Trump s kabelkou za půl milionu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
módní policie
Napínavý souboj o prezidentské křeslo Ameriky konečně přineslo svého vítěze. Joe Biden (77) nakonec trumfl Donalda Trumpa (74), který si byl svojí výhrou suverénně jistý. Trump bude muset polknout hořký pohár prohry a opustit Bílý dům a uvolnit tak místo svému nástupci a nové první dámě Spojených států amerických Jill Biden (69). Jill rozhodně nebude ostudou Bílého domu, ale na druhou stranu za mistryní stylingu Melanií Trump (50) dost pokulhává.

Zatímco Donald Trump bude muset přijmout fakt, že v prezidentských volbách prohrál a odejít z Bílého domu, tak jeho protivníka a nového prezidenta Spojených států amerických Joea Bidena čeká velké stěhování.

První dámou se tak stane Jill Biden, která převezme žezlo po Melanii Trump a jednoduché to mít rozhodně nebude. Melania před pár dny odvolila v Palm Beach na Floridě, což je nedaleko letoviska Mar-a-Lago, které vlastní její choť.

Melania si oblékla k této příležitosti šaty značky Gucci s kabelkou za bezmála půl milionu korun. "Melania měla na sobě velmi sofistikované šaty pod kolena bez rukávů s typickým potiskem pro italský módní dům Gucci. Tyto drahé šaty zemitých tónů doplnila ještě exkluzivnější kabelkou Hermes Kelly, která je pojmenovaná po monacké kněžně Grace Kelly," okomentoval model bývalé první dámy přední módní stylista Sam Dolce

Kabelka za půl milionu, na kterou si počkáte

"V Praze se taková kabelka dá zakoupit také, ale je na ni čekací doba zhruba 2 roky a stojí přibližně 500 tisíc korun. Celý outfit nikterak nenarušují vhodně zvolené tělové lodičky od značky Christian Louboutin," dodal módní expert Sam Dolce.

Jill Biden je elegantní dáma v letech, ale laťka je nastavena příliš vysoko. Čas ukáže, zda nová první dáma dokáže dohnat či rovnou předběhnout módní ikonu Melanii, nebo se bude potýkat s neúspěchem a kritikou.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy