Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Souboj postaviček celebrit v plavkách: Odhodily svršky a ukázaly hříšné křivky

Souboj postaviček celebrit v plavkách: Odhodily svršky a ukázaly hříšné křivky
Zdroj: Simona Krainová / Jitka Boho / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
galerie

Léto je v plném proudu a s ním i teplé letní počasí, které si doslova žádá o odhození všech zbytečných svršků a dopřání si relaxu u vody. A ani známé osobnosti nezahálí, některé vystavily svá skvostná těla u moře, ve svém bazénu nebo vyrazily za vodou na koupaliště. Podívejte se, jak to Simoně Krainové, Andree Verešové, Alici Bendové, Jitce Boho nebo Natálii Mykytenko sekne v plavkách. 

Počasí je jako stvořené pro plavky, pobyt u vody a opalování se. Mnoho známých osobností tak sundalo zbytečné svršky a předvádí své božské křivky nejen přímo na místě činu, ale také se svou postavičkou pochlubily na sociálních sítích.

Že je věk skutečně pouze číslo, již léta dokazuje modelka a podnikatelka Simona Krainová, která si užívá s manželem Karlem Vágnerem na Lanzarote, odkud sdílela snímek ve fialových plavkách, kterým vzala opět všem dech.

Modelka Andrea Verešová zase obývá s rodinou slunné Řecko, odkud poslala svým fanouškům nejen žhavý pozdrav plavkách, ale také jim ukázala, jakou dechberoucí krajinou je obklopená.

Sexy herečka Alice Bendová své fanoušky potěšila, když s nimi sdílela žhavý snímek z bazénu, který si v létě užívá naplno.

Půvabná účastnice show Svatba na první pohled Natália Mykytenko vyrazila také k vodě, kde vystavila svou pevnou figuru nejen v černých, ale také růžových plavkách. Netrvalo dlouho a její fanoušci ji zahrnuli samou chválou a na blondýnce si mohou oči vynadívat.

Zpěvačka Jitka Boho ukázala své tělo v růžových plavkách z pohodlí obýváku. Na snímku vyniká nejen její štíhlá figura, ale také několik tetování, která jsou její ozdobou.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy