Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj poprsí na Miss Face: Monice Bagárové to viselo, Evě Decastelo pevně drželo

Eva vypadala božsky. Monika asi doma zapomněla podprsenku.
Zdroj: ShowPix
+ Další 2 fotografie
Vítězkou Miss Face 2017 se stala studentka obchodní akademie Kateřina Kasanová (18) ze Semil. Nejkrásnější ženou na večírku ale byla Eva Decastelo (39). Muži obdivovali její poprsí, které bylo trochu skryto a trochu nabídnuto k pohledu. Naproti tomu některým se volba outfitu moc nepovedla. Taková Monika Bagárová (23) by raději měla nosit podprsenku.

Miss Face je vedle České Miss možná nejsledovanější tuzemská soutěž krásy. Vítězkou Miss Face 2017 se stala osmnáctiletá studentka obchodní akademie Kateřina Kasanová ze Semil. Druhá skončila Kristýna Langová z Bruntálu a třetí místo pak získala Daniela Zálešáková ze Želenice.

Finálovým večerem provázel herec David Gránský. A musí se uznat, že v roli moderátora si večer užíval a šlo mu to. Davide, to byl hodně dobrý výkon.

Miss Face 2017 pořádala Taťána Makarenko, která na prestižní večer dokázala sehnat řadu celebrit. Nejvíce se mluvilo o Evě Decastelo a Monice Bagárové. Až se podíváte do fotogalerie, tak vám dojde, že obě dámy si pozornost zasloužily právem.

Související články

Další články