Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj o nejhezčí zadek: Andrea Verešová (38) porazí Nelu Slovákovou (29)?

+ Dalších 45 fotografií
Souboj krásek
Mají mezi sebou desetiletý věkový rozdíl, ale na jejich postavách byste to nepoznali. Andrea Verešová (38) se už téměř dvacet let drží na špici českého modelingu a ani v jejích téměř 40 letech nemá nouzi o pracovní nabídky. Účastnice reality show Hotel Paradise a podnikatelka Nela Slováková není modelka, zato ji ale proslavil její sexy zadek. Kdo z těchto dvou dam ho má hezčí?

Brněnská rodačka z hříšného Hotelu Paradise často provokuje své fanoušky na Instagramu svým vysportovaným pozadím. Majitelka značky plavek Nela Slováková (29) se určitě nemá za co stydět. Její zaoblené křivky jí leckterá žena může závidět a chladnými nenechává ani muže, kteří by si přáli mít takový zadeček doma. Nelino pozadí si momentálně ale hýčká jediný muž, a to její přítel Lukáš Kozák, se kterým si aktuálně užívá dovolenou na Bali.

Na paty jí ale směle šlape modelka Andrea Verešová (38), která je o deset let starší a od doby, kdy vyhrála Miss na Slovensku, neztratila ani trochu ze svého půvabu. Rodačka ze Žiliny v postování svých polonahých fotek rozhodně nezaostává a pravidelně zásobuje své fanoušky dávkou slovenské krásy.

Před nedávnem ukázala svůj luxusní zadeček v plavkách a tentokrát ne na pláži, ale na zasněženém svahu. Z fotky, ze které jde mráz po zádech, byli modelčini fanoušci úplně paf! „Ano, s takovou postavou bych i já chodila na svah v plavkách,“ okomentovala jedna z žen. „Tak to je luxus jako. Vy jste bohyně prostě,“ napsal další její fanoušek.

Co myslíte vy, která z těchto dvou krásek by vyhrála souboj o hezčí pozadí?

Mohlo by vás zajímat

Další články