Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Souboj o chlupatého miláčka Matthewa Perryho: Herečka Lisa Kudrow pejska však nedostane

Souboj o chlupatého miláčka Matthewa Perryho: Herečka Lisa Kudrow ho nedostane
Zdroj: Koláž eXtra/archiv matthew perry,profimedia
+ Dalších 13 fotografií
SOUBOJ O CHLUPÁČE

Po tragické smrti herce Matthewa Perryho ze seriálu Přátelé se rozkřikla zpráva o tom, že by jeho chlupatého mazlíčka měla adoptovat Lisa Kudrow. Ovšem dle New York Post je situace zcela jiná a herečka pejska nakonec neadoptuje. Perry v době jeho smrti žádné zvíře totiž nevlastnil. 

Začátkem tohoto týdne se proslýchalo, že po smrti ikonického herce Matthewa Perryho, si jeho pejska adoptuje kolegyně Lisa Kundrow. Chlupatý mazlíček byl pro Perryho držák v těžkých situacích, ovšem podle New York Post zdroj potvrdil, že ho herec již v době smrti nevlastnil.

Hvězda sitcomu Přátelé sdílela totiž pejska Alfréda se svou bývalou snoubenkou Molly Hurwitz. Pár spolu začal chodit v roce 2018, a dokonce se v listopadu 2020 zasnoubili, ovšem o rok později vztah skončil a Alfréd šel se svou paničkou. Perry tak pejska již několik měsíců neměl.

Poslední fotografie chlupáče, kterou herec sdílel na své sociální sítě, byla měsíc před rozchodem s Hurwitz. "Všichni víme, kdo vládne domácnosti - Perry i bez koruny. Můžete sledovat mého chlapce na Instagramu, kde budeme sdílet fotografie a videa, budeme vám vyprávět o našich oblíbených značkách domácích mazlíčků a představíme několik tipů, jak udržet naše psy v bezpečí!" napsal Perry k snímku.

Hold od Molly

Pejsek je však po celou dobu v péči bývalé snoubenky Hurwiz. A i ona na sociálních sítích vzdala hold svému zesnulému bývalému snoubenci a na Instagram zveřejnila snímek, na kterém Perry zírá z okna. Ve svém prohlášení vyjádřila „obrovskou vděčnost“ za jejich společný čas a za vše, co se z jejich vztahu naučila. "Nikdo v mém dospělém životě na mě neměl hlubší dopad než Matthew Langford Perry, jsem za to nesmírně vděčná, za všechno, co jsem se z našeho vztahu naučila," napsala Molly.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy