Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Souboj nevěst ze Svatby na první pohled: Fňukna Natálka, rázná Štěpánka a netykavka Petra

Souboj nevěst ze Svatby na první pohled: Fňukna Natálka, rázná Štěpánka a netykavka Petra
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 26 fotografií
reality show
Unikátní experiment Svatba na první pohled dal dohromady už tři manželské páry. Nejdříve si řekli své ano Natálka s Františkem. Jejich svatební cesta ale připomínala spíš peklo než ráj na zemi. Druhý pár, Štěpánka a Pavel, si padl do noty, ale na první neshody už také došlo. Na zatím největší fiasko vypadá svatba Petry a Reného. Petra se krátce po obřadu prakticky zhroutila, protože nadšená ze svého manžela rozhodně nebyla.

Prvním sezdaným párem byli Natálka a František. Zatímco Františka si diváci reality show Svatba na první pohled okamžitě zamilovali, Natálka upadla v nemilost. Lidé byli od začátku přesvědčeni o tom, že Natálie si Františka neváží a nebude jí dost dobrý.

Samotná nevěsta měla od začátku pochybnosti i přesto, že jí byl František sympatický. Na svatební cestě v Zanzibaru se ale začaly vztahy mezi novomanželi pořádně vyhrocovat. "Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký," smutnila Natália.

"Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci," snažila se být půvabná blondýnka optimistická do poslední chvíle. Na konci dovolené Natálka nezvládla emoce a rozplakala se. Pravdou je, že svatební cesta byla fiaskem. To ale neznamená, že je vše ztraceno, protože po příjezdu a diskuzi s odborníkem to začalo konečně vypadat, že se František a Natália napojili na stejnou vlnu. Má takto odlišný pár vůbec šanci na úspěšný vztah?

Druhý pár, Štěpánka a Pavel, si okamžitě padl do noty. Štěpánka je stejně jako její manžel Pavel temperamentní a veselá kopa. Tenhle pár si od začátku notoval a jejich svatební cesta do Řecka působila jako sen.

Na výletní lodi ale došlo k první ostřejší výměně názorů mezi novomanželi. "No a poslední slečna mi tvrdila, že chce trvalý vztah na delší dobu. Já byl tou dobou v zahraničí a jezdil jsem do Čech jednou za dva nebo tři týdny na tři dny. Ty si se mnou užívala, ale bylo vidět, že se zároveň těší na ten svůj klid, který bude mít, až odjedu. Zatímco já bych si přál, abych ji trochu chyběl, a tak věděl, že jsem pro ni důležitej," snažil se vysvětlit Pavel Štěpánce, ale s pochopením se nesetkal.

"Já taky nechci mít chlapa za zadkem furt, to by mi šlo na nervy! Potřebuju svoji volnost," reagovala rázně Štěpánka. Zatím to ale vypadá, že menší rozepře neotřásly jejich dobře nastartovaným začátkem.

Zatím posledním párem jsou Petra a René. Zatímco mladý fitness trenér byl svou nevěstou na první pohled okouzlen, Petra nadšení nesdílela. Navíc pod návalem emocí nezvládla celou situaci a krátce po obřadu se téměř zhroutila a začala plakat.

"Něco mi na něm prostě vadí. Nevím, co to je… Zkrátka nejsem spokojená," vzlykala Petra. Postupně se jí to ale rozleželo v hlavě a už nereagovala tak přehnaně. "Začínáme si rozumět. Myslím si, že toho máme dost společného," uznává. Je tohle jenom křeč nebo má pár šanci?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy