Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Souboj nevěst v plavkách ze Svatby na první pohled: Prototyp krásy pokulhává, vítězí kypré tvary a nadhled

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
show
Experimentální reality show Svatba na první pohled doslova rozdělila Česko. Jedna část diváků si sociální experiment, který má dát dohromady dva zcela cizí lidi, nemůže vynachválit a bere to jako odlehčený bizár, který si zkrátka nechtějí nechat ujít. Druzí si ale stěžují na to, že účastníci už v jiných show účinkovali a to jim ubírá na důvěryhodnosti. Nejčastěji se ovšem lidé na sociálních sítích dohadují o tom, která z nevěst je ta nejideálnější. Jak by dopadl souboj v plavkách nevěst ze Svatby na první pohled?

Jako první dala dohromady reality show Svatba na první pohled pohlednou Natálii Mykytenko a Františka. Zatímco František u lidí svým chováním a povahou bodoval, Natálka sklidila velkou kritiku.

Natália se sice pyšní nejvypracovanější postavou ze všech čtyř nevěst a je jakýmsi prototypem krásy, ale podle lidí jí to kazí její chování. „Natálka vypadá na první pohled jako fakt krásná a milá holka. Na svatební cestě v Zanzibaru se ale projevila. Utíkej, Františku,“ radí lidé na sociálních sítích.

Jako další byla na řadě rázná a energická Štěpánka, která podle všeho skutečně našla lásku svých snů Pavla. Hned na první pohled si tato dvojice padla do noty a jejich líbánky tomu odpovídaly.

„Štěpánka a Pavel jsou jednoznačně nejsympatičtějším párem celé show,“ shodují se diváci. Štěpánka není sice žádný věchýtek a to se lidem líbí. „Konečně žádná vychrtlá holka. Takhle má vypadat žena. Štěpánko, jsi perfektní,“ hromadně jí vzkazují.

Do třetice všeho dobrého, i když v tomto případě nedobrého, se do vdavek pustila PetraReném. Hned po svatebním obřadu bylo jasné, že Petře se její nový manžel nezamlouvá.

Ještě ve svatebních šatech jinak sympatická Petra utekla a rozplakala. Ač to později vypadalo nadějně, Petra si cestu k Renému najít nemůže a lidé jsou přesvědčeni o tom, že je až příliš vybíravá. „Petra je krásná žena, ale to chování? René vypadá jako fajn kluk. To si nezaslouží,“ píší.

Poslední nevěstou byla Simona, která podle lidí má sice dobré srdce, ale od začátku bylo jasné, že Radkovi srdce zlomí.

Simona je ženská krev a mlíko a někteří ji přirovnávají k Evě Perkausové nebo Lucii Borhyové (42). „Je nádherná. Na takovou Radek zkrátka nemá,“ shodují se. A která nevěsta zabodovala u vás?

Související články

Další články