Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Souboj nahotinek Kopřivová versus Vignerová: U koho to smrdí laciností a kdo má šmrnc?

Tak které z holek to slušelo více?
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 106 fotografií
Veronika Kopřivová (26) a Aneta Vignerová (30) nejsou žádné rivalky. Obě dvě lidé považují za modelky, i když jen jedna má právo se tak nazývat. Na nedávnou společenskou akci dorazily obě dvě a svými outfity si byly velmi podobné. Které nahotince to ale více slušelo?

Přítelkyně hokejové legendy Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová si po dlouhé době vyrazila na společenskou akci. Tentokrát zvolila hodně odvážný outfit. Černé vysoké kalhoty do pasu doplnila jen krátkým prošívaným topem, který na první pohled připomínal podprsenku.

Veronika tak odhalila své vypracované bříško, na kterém tvrdě maká v posilovně. Podobný model měla na sobě i modelka Aneta Vignerová, která ale na rozdíl od Veroniky neukázala zase tak moc kůže.

Přítomní se tak mohli u Anety maximálně pokochat pohledem na její odhalená záda. I když každá z dívek měla na sobě prakticky něco úplně jiného, tak si byly dost podobné. Která to podle vás přehnala s laciností? Nebo to oběma slušelo stejně? Co myslíte?

Související články

Další články