Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Souboj nadupaných dekoltů. Feuereislová ukázala piercing v poprsí, Mynářová hluboký výstřih

České celebrity si vyrazily.
Zdroj: Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
dekolt

České hvězdy ukázaly své nadupané dekolty. Stalo se tak na 18. narozeninách kosmetického salonu Pretty Woman & Man, které přilákaly hned řadu známých osobností. Jak zachytili přítomní fotografové, svá obří ňadra vystavila v celé kráse hvězda VyVolených Eva Feuereislová, hluboký výstřih zase vynesla Alex Mynářová. 

České celebrity se zase jednou odvázaly. Oslavu 18. narozenin kosmetického salonu Pretty Woman & Man si nenechala ujít hned řada krásek. Jak zachytili fotografové, Eva Feuereislová nechala veškerý stud doma a své poprsí ukázala v plné parádě. Svůj nadupaný dekolt vystavila i Alex Mynářová.


Žhavá Feuereislová, která se divákům zapsala do povědomí zejména díky účasti v reality show VyVolení, opět ukázala, že v sobě nemá ani špetku studu. Fotografům pózovala pouze ve spodním prádle. V průsvitné podprsence předvedla všem přítomným své bujné vnady a odhalila dokonce piercing v bradavce.

Ukázala se i Alex Mynářová

Eva v Česku platí za "plastikovou královnu", jak se i ona sama také nazývá. Svou zálibou v estetických úpravách se tak nikdy netajila. Právě díky nim vypadá zcela jinak než před pár lety na obrazovce. Vylepšit si nechala svůj nos, rty a podstoupila rovněž tři operace prsou. V minulosti měla kvůli implantátům i závažné zdravotní problémy.


Musela ihned pod kudlu, jinak by krásce hrozila rakovina prsu. "Tenkrát mi to podklouzlo v garážích na Chodově. Byla to rána jako z děla. Doktor, kterého jsem si vybrala, mi řekl, že mi implantát zasahuje do lymfatických uzlin a že s tím je spojené riziko lymfomu," vysvětlila tehdy redakci eXtra.cz.

V hlubokém výstřihu ukázala svůj dekolt i novinářka Alex Mynářová, která působila velice elegantním dojmem. Do společnosti vynesla šedý kostýmek, byla velmi jemně nalíčená a ačkoli letos oslavila 40. narozeniny, její vizáž by odpovídala zcela jinému číslu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy