Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Souboj na talíři: Když má Jan Punčochář strach, piští jako vorvaň, směje se Přemek Forejt

+ Další 2 fotografie

Už dnes se diváci podívají spolu se třemi skvělými kuchaři na další krásné místo. Tentokrát zavítají na zámek Červená Lhota, který známe například z klasické pohádky Zlatovláska. Vůbec poprvé se v Souboji na talíři proti sobě postaví Honza (42) a Přemek (34) a jisté je, že diváci se budou královsky bavit. Ani jeden samozřejmě nechce prohrát a v sázce je tentokrát opravdu hodně. Ten, kdo prohraje, totiž musí absolvovat jízdu na kolotoči na místní pouti.

"Myslím, že lidi nechtějí vidět na řetízkáči mě, ale Honzu Punčocháře, ten tam bude skvělej," prozrazuje svou motivaci k výhře nejmladší z kuchařů Přemek Forejt v show Souboj na talíři.

Když má Jan Punčochář strach, piští jako vorvaň

"Honza, když má strach, tak on tak jako piští, to je něco mezi keporkakem a vorvaněm, když je pod vodou. Ale vlastně je to nepopsatelné," doplňuje se smíchem.

Vařit se začalo v opravdu „mírumilovné“ atmosféře. "Kdybych tě v průběhu provokoval, věř, že i tak tě mám rád. Ale doufám, že se pořežeš,“ vystřeluje úvodní fór, o něž nebude v této epizodě nouze, Honza Punčochář.

Rázem začíná jít do tuhého. Radek nedal klukům k dispozici žádné maso, což znamená, že si ho musí obstarat v okolí.

Jako první narazí na nedostatek surovin Punčochář, který si musí vlastními silami chytit u sousedů slepici na vývar. A začíná jízda!

"Já snad udělám zeleninový vývar, já se na ni vykašlu," téměř vzdává svůj lov. "Pro mě to bylo fakt těžký, za prvé se bojím, že mě klovne, za druhé je to živé zvíře a mám k němu respekt,"
dodává Honza.

Přemek Forejt v úzkých

Lov pokračuje! Tentokrát schází ryba, která je hlavní surovinou zadaného jídla, ryby s květákem.

"Hoši, jestli chcete pstruha, jednoduše si ho jděte co? Chytit!" oznamuje potutelně kolegům Radek Kašpárek.

Přemka a Honzu tedy čeká nákup ryb v místních sádkách, ale jak tomu v Souboji na talíři bývá, všechno má svůj háček.

"Týpkovi někdo lapl podběráky, já si trochu myslím, že v tom má prsty Ráďa," odhalil Přemek lest prakticky okamžitě. Bohužel se ukázalo, že nemít základní náčiní je zásadní problém.

"Ty nechytím, jsou prostě tak rychlý a kluzký, že to nejde," popisuje Přemek. "Přémo, uděláme rojnici," zní rada Jana Punčocháře. Přirozeně je to naprosto k ničemu.


Zdroj náhl. videa: Se souhlasem TV Nova

Související články

Další články