Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Souboj milenců vítězky StarDance Marie Doležalové: Proč si vybrala urostlého tanečníka?

Sokové v lásce, student Králíček a tanečník Zelinka, už o srdce
Marušky dobojovali.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Další 2 fotografie
Když herečka Marie Doležalová (29) kývla na účast ve StarDance, tak netušila, jak to zamává s jejím soukromým životem, zvlášť v oblasti lásky. Jenže Amorův šíp ji zasáhl, i když měla tři roky partnera, ale srdce bylo silnější a šla za jeho hlasem. Studentovi zůstaly jen oči pro pláč. Proč si nakonec vybrala svého tanečního partnera?

Žila se studentem Pavlem Králíčkem (23) tři roky. On byl na svou partnerku nesmírně pyšný, chlubil se s ní všude, kudy chodil. Jenže ona mu pravděpodobně zlomila srdce na milion kousků, když se zamilovala do tanečníka Marka Zelinky (28), se kterým půl roku trávila každou volnou chvíli na trénincích a sdíleli spolu radosti i starosti.

Mladík netušil, jak taneční soutěž může ovlivnit i jeho život, jenže stalo se. Jen těžko může konkurovat úspěšnému tanečníkovi, který má slibně rozjetou kariéru, vydělává balík a má stejný smysl pro humor jako Maruška.

Sám teprve studuje a hledá se. Rozjíždí svou kolekci pánských obleků, ale to je ještě na dlouhou trať. Nemohl svou lásku zajistit tak, jak bylo potřeba, zatím se rozkoukával, co by mu mohlo vydělat balík. Ale to Marek už od mládí úspěšně reprezentuje republiku v klasických tancích a teď výhrou ve StarDance se dostal do povědomí ještě víc a peníze se jen pohrnou.

Maruška v něm má po finanční stránce určitě větší oporu než v dospívajícím Pavlovi. I vzhledově se k sobě víc hodí než k mladíkovi, který vypadá na patnáct.

Na herečce je znát, že se vedle tanečníka cítí uvolněně a tak bláznivě, pořád se směje a je vidět, jak pookřála. Svou lásku dávají už na odiv. Prý s Pavlem zůstali kamarády, ale to jsou většinou jen takové řečičky, protože v lásce vždy někdo miluje víc a toho to pak také zasáhne. Ale zatím se k tomu ani jeden ze zúčastněných nevyjádřil.

Maruška teď žije novým vztahem a chce nejen s Markem trávit v soukromí svůj čas, ale už mají i taneční nabídky, takže budou i vydělávat penízky do společné kasy. Společné zájmy i finance jsou rozhodně důležité pro pevné základy nové lásky a to se jim zatím daří…

Související články

Další články