Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj mezi Agátou a Babišovou! Která z nich umí lépe našpulit? (A co…)

Agáta si už na Moniku bere sekáček na maso.
Zdroj: extra
+ Dalších 8 fotografií
Agáta si už na Moniku Babišovou bere sekáček na maso... To se asi bude do Kosteleckých uzenin Andrejovi hodit. Ten moc dobře ví, že kdo šetří, má za milión. Jak to tedy Monika s Aguš má?

Partnerka Andreje Babiše (62) Monika Babišová (42) pomalu, ale jistě propadá špulící mánii, kterou u nás před lety rozpoutala Agáta Prachařová (31). Ta se špulením rtů jeden čas doslova proslavila! Ale jejímu kralování je už asi definitivní konec.

Monice Babišové je sice už přes čtyřicet let, ale má dny, kdy se chová jako naprostý diblík a zkrátka je v tu chvíli za teenagerku. Jasně, asi za to může hlavně krize středního věku, ale co si budeme povídat… Monika Babišová patří do sorty lidí, kteří zrovna vůbec, ale vůbec jakoukoliv krizi ani nestačí postřehnout. Skoro každodenní nákupy v Pařížské ulici, kaviár k snídani a vidlička z čistého stříbra… Co víc si přát.

Ale co Agáta? Kačeří ksicht přece patří jí a nemůže si tohle přece nechat líbit! Podle nás by si to tyhle dvě dámy měly spolu rozdat v souboji o to, kdo líp umí našpulit. A teď už to necháme na vás, co si pod tím představíte. Není našpulení jako našpulení…

Související články

Další články