Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Souboj matek Krainové a Barošové v plavkách: Která z nich je větší kočka?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Sexy matky
Instagramová bitva mezi matkami Simonou Krainovou (46) a Terezou Barošovou (32), vyvolaná postem Simonina vypracovaného těla, utichla. Krainová už prý nechce Barošové věnovat další den slávy, a tak se modelka na sociální síti zklidnila. Postavy obou rozkmotřených žen v plavkách jsme srovnali v naší galerii. Která se vám líbí víc?

Aktuálně si modelka Simona Krainová (46) s rodinou užívá na luxusní dovolené na Zanzibaru. Svůj instagram každý den zásobuje fotkami, na kterých ukazuje své sexy vysportované tělo v plavkách.

Před pár dny vás eXtra.cz informovalo o souboji matek, ve kterém figurovaly právě Simona Krainová (46) a Tereza Barošová. Manželka známého fotbalisty Milana Baroše se začala navážet do Krainové kvůli jejímu příspěvku, kde ukazuje svoji vyrýsovanou postavu. Zastala se běžných matek, které chodí do práce, vozí děti na kroužky, každý den vaří a rozhodně nemají čas na rýsování svého břišního pekáče. A už byl oheň na střeše. Nebyla by to Simona Krainová, kdyby na rýpnutí nereagovala. Ženy si na Instagramu vyměnily pár nenávistných komentářů a už je zase ticho po pěšině.

Co se týká péče o svůj zevnějšek, dámy si zřejmě nemají co vyčítat. Simonu její tvář a tělo živí, takže není divu, že kromě starostí o domácnost musí ještě stíhat makat na své postavě. My jsme pro vás figury obou maminek v plavkách srovnali. Která se vám líbí víc?

Související články

Další články