Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Souboj manželek Babišové a Pavlové: Dámy promluvily o stinných stránkách kampaně. Vyhrožují nám, řekla Monika

Monika Babišová a Eva Pavlová: Dva rozhovory s možnými prvními dámami
Zdroj: profimedia, eXtra/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
prezidentské volby

Už zanedlouho bude mít Česko jasno nejen o novém prezidentovi země, ale také o první dámě. Pořad Showtime na TV Prima udělal dva  rozhovory s každou z nich, kde se jich redaktoři ptali na podobné otázky. Která z nich se stane první dámou je jen a jen na voličích, kteří vybírají mezi jejich manželi.

Eva Pavlová

Štáb se s Evou Pavlovou sešel v salonku jednoho z pražských hotelů a uvítal ji originálně - dortem Pavlova. "Poslední dny jsou náročnější než ty v září, když kampaň začala. Přirovnala bych to k naší dřívější práci, jen to máme více naplněné," říká manželka Petra Pavla, se kterým příští rok oslaví dvacet let od svatby. "Pociťujeme to i v tom negativním tlaku na náš tým. Kolegové, přátelé, kteří nám projeví podporu, tak se jim často dočkává nehezkého oslovení," říká k vyhrocené kampani.

Eva Pavlová stojí svému manželovi Petru Pavlovi pevně po boku, a i když bylo vidět, že má ráda svůj klid, soukromí a mediální kolotoč je na ni občas trošku moc, trpělivě zodpovídá otázky a chová se tak, jak by se od budoucí první dámy očekávalo. "Ze začátku jsem si říkala, že nevím, jestli do toho jít, protože je to hodně práce a několikrát jsme si tím procházeli. Když jsme ale jezdili po besedách a viděla jsem podporu lidí, tak jsem si říkala, že by to mohla být taková jeho poslední mise pro tuto zemi," řekla Pavlová v rozhovoru s eXtra.cz k manželově kandidatuře.


Monika Babišová

Jako sladké překvapení si štáb pro Moniku Babišovou připravil čokoládový dort. "Určitě bych se zaměřila na charitu, ale zároveň bych cestovala s manželem. Jak po republice, tak do zahraničí," říká první dáma na to, co by jako první dáma nejvíce dělala. "Je to hodně intenzivní doba a není to vůbec příjemné. Někteří lidé nás napadají, chodí nám výhružné dopisy a lidé nám dokonce vyhrožují smrtí, což je hrozné," posteskla si reportérům Babišová. "Když jsme se seznámili, vůbec jsem nepřemýšlela o tom, že bude někdy kandidovat na prezidenta," říká se smíchem na otázku, zda si dokázala kandidaturu jejího manžela představit, když se seznámili v pořadu ShowTime na Primě.

Monika Babišová se věnuje hlavně charitativní činnosti, je majitelkou části holdingu Agrofert, který patřil Andreji Babišovi. Věnuje se také interiérovému designu, své nadaci a doprovází manžela na zahraničních cestách. Na veřejnosti vystupuje nerada, rozhovory s ní jsou tak spíše výjimečné.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy