Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Souboj Madonny a Jennifer Lopez: Která vypadá na svůj věk lépe?

Souboj Madonny a Jennifer Lopez: Která vypadá na svůj věk lépe?
Zdroj: Archiv Jennifer Lopez a Madonna
+ Dalších 13 fotografií
Anketa

Kdo vypadá na svůj věk lépe? Těžko soudit! Vysportované tělo snědé krásky Jennifer Lopez, které je přes padesát, anebo neuvěřitelná proměna Madonny? Ta na svých 62 let totiž nevypadá ani omylem. Mrkněte do galerie a dejte nám vědět!

Jennifer Lopez

Slavná americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (52) se pochlubila dokonalou postavou. Tu jí závidí nejedna dvacítka a dokonce i ostatní celebrity. "Chci mít břicho jako Jennifer," napsala na svoje sociální sítě popová princezna Britney Spears (39).


Jennifer přitom oslavila 52. narozeniny. Náramně se jí daří nejen v uměleckém životě, ale také v tom soukromém. Dala se dohromady se svým ex, hercem Benem Affleckem (48) a sdílela i zamilovanou fotku, na které se hrdličky líbají.

Madonna

Královna popu Madonna (62) dokonale prokoukla. Slavná zpěvačka dříve čelila nařčení z toho, že jí plastické operace přidávají na věku. To je minulost. Dokonalou postavu, styl a vizáž jí může závidět nejedna třicítka nebo dvacítka.


Snímky z rodinné grilovačky vyrazila fanouškům dech. Bohyně, psali. A je pravda, že šťastně zadaná Madonna takhle skvěle nevypadala už dlouho. A to jí je 62 let!

Která z megahvězd podle vás vypadá na svůj věk lépe? Napište nám!Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy