Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Souboj liliputů na Clashi: Malej Zmijozel oslavil výhru podle Dana Nekonečného. Cenu mu předal Kozma

+ Dalších 12 fotografií

Česko má za sebou vůbec první souboj liliputů. Dominik Radl alias "Malej Zmijozel" a Petr Marek, známý jako "Obr", se utkali na pátém galavečeru Clash of the Stars, kde oba zažili svou premiéru v kleci. Výhru si odnesl právě Malej Zmijozel, který byl považován za favorita. "Jak by řekl Dan Nekonečný: Bude party," sdělil po vítězném triumfu pro eXtra.cz. Cenu mu předal profesionální zápasník David Kozma. 

Tento duel byl jedním z největších lákadel uplynulého galavečera Clash of the Stars 5. Právě na pátém turnaji zmíněné organizace se totiž uskutečnil, a v Česku vůbec poprvé, souboj liliputů. O ten se v hlavní roli postaral Dominik Radl alias "Malej Zmijozel" a Petr Marek alias "Obr".

Favoritem tohoto zápasu byl téměř od začátku právě Malej Zmijozel, který v rámci přípravy vyrazil dokonce i na kemp do Polska, kde trénoval se šampiony této kategorie. Za favorita byl považován i díky tomu, že na rozdíl od svého soupeře Obra je vyšší. A predikce fanoušků se naplnily.

Clash of the Stars 5: Malej Zmijozel vs. Obr

Jednalo se o nejlákavější souboj galavečera a show to byla pořádná. Na místě totiž nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás zachytila ty nejzajímavější momenty. Právě vítěz duelu Malej Zmijozel se postaral o skvělou podívanou. Do klece dorazil v masce a tím se postaral o dokonalou atmosféru v hale.

Následnou cenu za výhru mu posléze v kleci předal profesionální zápasník David Kozma. "To bylo dost zajímavé překvapení, velmi mě to potěšilo," prohlásil Malej Zmijozel pro eXtra.cz. V rozhovoru se rozpovídal i o průběhu souboje nebo o tom, jak oslaví vítězství. "Jak by řekl Dan Nekonečný: Bude party!" uzavřel.

Malej Zmijozel byl favoritem i podle sázkové kanceláře Fortuna. Ta pravidelně nabízí sázky na turnaje jako Oktagon, RFA či KSW a ve svém portfoliu má i Clash of the Stars.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy