Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Souboj krásných těhulek: Ať se JASMINA zahrabe, EWA je daleko hezčí, křičí fanoušci!

+ Dalších 300 fotografií
Farna vs. Alagič
Dva hvězdné páry, dvě těhotné krásky. Slovenská moderátorka Jasmina Alagič (29) čeká syna se snoubencem Rytmusem (42), chlapečka bude mít s manželem Martinem Chobotem (30) i zpěvačka Ewa Farna (25). Jedno kolo porovnávání s Darou Rolins (45) už má Jasmina za sebou, teď ji fanoušci nečekaně začali srovnávat s o čtyři roky mladší Ewou!

Obě se požehnaný stav snažily tutlat tak dlouho, jak to jenom šlo. Potom už to pro každou byla trošku jiná jízda. Zatímco Ewa Farna (25) se stala ještě větším miláčkem svých fanoušků, na Jasminu Alagič (29) se už čtvrt roku snáží skoro samá kritika!

Lidem se nejprve nelíbila samotná skutečnost, že moderátorka SuperStar 2018 čeká prvního potomka zrovna s Rytmusem (42). „Láska si nevybírá, ale kdo chce kam, pomozme mu tam,“ psali třeba ve štiplavých komentářích. Na paškál si Jasminu brali i kvůli tomu, že své těhotenské bříško nechtěla příliš vystavovat.

Kvůli některým internetovým hrdinům se Jasmina dokonce nevyhla ani srovnání s Darou Rolins (45), bývalou Rytmusovou partnerkou. Ten od ní dítě nedostal, ještě předtím však zpěvačka porodila dceru Lauru (11).

Teď se zcela nečekaně na sociálních sítích vyrojily vzkazy, v nichž fanoušci půvabnou Jasminu porovnávají právě s Farnou. „Ale jo, sluší jí to. Daleko hezčí maminka ale bude Ewa,“ stálo v jednom z nich. Zpěvačka polského původu je prý přirozenější, zatímco Jasmina se přetvařuje a bez obklopení luxusem by už to nezvládla.

A co si myslíte vy? Sluší těhotenství víc Jasmině, anebo Ewě?

Mohlo by vás zajímat

Další články