Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Souboj krásných Robinsonek: Je majitelkou nejžhavějšího zadečku Nika, nebo Terry?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
nej pozadí
Z každé show vzejde minimálně jeden člověk, který se zapíše lidem do paměti a stane se z něj pomyslná celebrita. V první řadě to byla Nika Doné (30) a v té druhé jednoznačně Tereza Dušková (22). Holky jsou si v mnohém podobné, ale také odlišné. Jedno mají ale společné. Perfektní postavičku a chuť ukazovat se. Tak která z nich je majitelkou toho nejkrásnějšího pozadí?

V první řadě dobrodružné reality show Robinsonův ostrov se do paměti diváků nejvíce zapsala krátkovlasá Nika Doné. Snad nikdo ze soutěžících nedokázal diváky rozdělit tak, jako právě sympatická Nika.

Jedni ji totiž nemohli přijít ani na jméno a druzí ji doslova zbožňovali. V druhé řadě na tom byla o něco lépe Tereza Dušková. Už od prvních kol lidé milovali její upřímnost, prsa, zadek a chuť bojovat. Obě dvě holky mají perfektní postavičku a nebojí se ji ukázat.

Ani jedna z dívek bohužel show nevyhrála, i když Tereza k tomu měla mnohem blíže než Nika. Na sociálních sítích holky sleduje velký počet lidí možná i proto, že čas od času některá přidá trochu odvážnější fotku.

Naposledy na nás Robinsonky vyšpulily svoje zadnice. Která z nich ji má hezčí?

Související články

Další články