Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Souboj krásek ve StarDance: Éterická Kostková bude mít těžkou konkurenci, odbarvenou Polívkovou a Táňu s hlubokým dekoltem!

Plavovlasé krasavice přebijí Kostkovou, Anna Polívková se nechala odbarvit
na Marilyn Monroe a je z ní megakost!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Ve StarDance se už proběhlo docela dost missek a modelek, ale vždycky této taneční soutěži vévodila herečka Tereza Kostková (37), na níž si kostymérky dávaly hodně záležet. Nápadité róby, ostře rudé rtěnky a sem tam i nějaký příčesek z ní dělaly královnu parketu, ačkoliv o titul nikdy nesoutěžila.

Dcera herce Petra Kostky a herečky Carmen Mayerové má po matce španělské kořeny a neotřelý jižanský vzhled, ovšem nyní do soutěže nastupují dvě další krasavice, které by mohly Kostkovou lehce zastínit.

Bývalá Miss World Táňa Kuchařová (25) se svými plastikami, které pořád nechce přiznat, ale hlavně bývalá šedá myška Anna Polívková (34), která se odbarvila na blond a rázem je z ní adeptka na největší kočku tanečního placu.

Jak to nakonec celé dopadne a kdo soutěž vyhraje, na to si teprve budeme muset počkat, ale my svou favoritku máme už teď. Možná se u Anny ukáže, že je nemehlo, ale už jen kvůli její proměně jí držíme všechny palce.

Související články

Další články