Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Souboj krásek: Jennifer vzkvétá a ukazuje se nahoře bez, Angelina drasticky chřadne

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 69 fotografií
pittovky
Dvě největší rivalky Hollywoodu, Jennifer Aniston (50) a Angelina Jolie (43). Zatímco jedna, ač je starší o sedm let, zraje do krásy a ani v padesáti se nebojí ukázat na titulní straně nahoře bez, tak druhá, mladší jen chřadne a hubne. Která z hereček si podle vás dokázala udržet pověstnou jiskru a která ji už dávno ztratila?

Padesátnice, herečka Jennifer Aniston nafotila sexy snímky pro magazín Harpers Bazaar a nutno říct, že jí to neskutečně sekne. Jennifer má zatím sice smůlu na chlapy, ale zraje do krásy. Její postavu by herečce mohly závidět i o třicet let mladší holky.

Na Jen jde vidět, že i bez chlapa dokáže být žena spokojená, šťastná a ještě perfektně vypadat. To samé se ovšem nedá říct o její věčné rivalce Angelině Jolie I když je Angelina o sedm let mladší, tak vypadá podstatně hůř než Jennifer.

Angelině se sice podařilo odloudit životní lásku Jennifer, ale karma jí to evidentně dala sežrat i s úroky. Angelina je vychrtlá na kost, její pleť nevypadá vůbec zdravě a celkově upadá a chřadne. Možná kdyby Brad Pitt měl možnost vrátit čas, tak by se rozhodl ještě jinak. Co myslíte vy?

Související články

Další články