Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Souboj krásek bojovníků Vémoly a Attily: Plastikové těhulky Lela a Naty toho mají spoustu společného

Souboj krásek bojovníků Vémoly a Attily: Plastikové těhulky Lela a Naty toho mají spoustu společného
Zdroj: archiv
+ Dalších 42 fotografií
lela vs naty
Bojovníci MMA Karlos Terminátor Vémola (34) a Attila Végh (34) se utkali v sobotu večer v O2 aréně. Karlos byl do poslední chvíle přesvědčen o tom, že Attilu položí na lopatky. Bohužel tomu bylo právě naopak a obávaný Terminátor šel k zemi v prvním kole. Pěsti bojovníkům držely jejich půvabné polovičky. Lela Ceterová (30) a Natália Végh (26) toho mají společného možná víc, než si myslíte.

Bojovníci v ringu, doma krotcí a milující muži

Lela Ceterová a Karlos Vémola se seznámili úplnou náhodou. Vémolova kamarádka si udělala srandu a bojovníkovi MMA namluvila, že Lela o něm neustále mluví a měl by jí tedy napsat a seznámit se s ní. Není divu, že když kamarádka ukázala Vémolovi, o koho jde, tak neváhal ani minutu.

O Terminátorovi se ví, že má rád slečny, které si libují v plastických operacích a velká prsa doslova zbožňuje. Jakmile se s Lelou seznámil, zjistil, že si z něj jeho známá vystřelila. Lela o Karlosovi vůbec nemluvila a navíc měla přítele.

„Byl jsem po rozchodu a jedna známá mi říká, že má kamarádku, která se mi bude líbit, protože to je můj typ a pořád o mně mluví. Tak jsem jí napsal a když jsem od ní dostal odpověď, tak jsem koukal. Vůbec o mně nemluvila a měla přítele. Ta známá mi lhala, udělala si ze mě srandu. Jenže my jsme se nakonec skutečně dohromady dali. První rande jsme měli celkem romantické v Praze,“ popsal Karlos Vémola eXtra.cz.

Attila Végh o své nyní už ženě Natálii Végh od první chvíle tvrdil, že je to láska na celý život. Pravdou je, že zpočátku musel svoji krásnou manželku trochu dobývat. Ale povedlo se. „Jsme hodně veselý pár, takové věčné děti, kterými asi zůstaneme až do důchodu,“ řekla Natália pro iSport.cz.

Plastiky jsou u dam vítány

Na přítelkyni Karlose Vémoly je už na první pohled vidět, že si libuje v plastických operacích. Kromě drobných estetických úprav jsou nejviditelnější prsa, která si Lela nechávala operovat již pětkrát.

Naposledy si nechala udělat dvanáctky a chlubila se s nimi na sociálních sítích s tím, že pod kudlu už ji nikdo nedostane. „Už mě nikdo pod nůž nedostane. Mám toho plné zuby,“ oznámila na Instagramu.

Attilova manželka Natália má také umělá prsa, ale na první pohled to z fotky není tak snadno poznat jako u Lely. "Moje Natálka má rovněž umělá prsa. Ať se cítí dobře, když se jí to líbí. Nemůžu změnit, jaká je a mně to vyhovuje," řekl zápasník před časem Blesku.

Potomek za dveřmi

Lela Ceterová i Natália Végh čekají se svými zápasníky rodinu. Lela to má už doslova za pár a nemůže se dočkat, až se jim narodí jejich první společná dcera. "Samozřejmě tu prohru jako Karlosova partnerka prožívám velmi intenzivně, protože vím, jak na tom tvrdě pracoval. Vím, že je šampion. Nyní nás čeká šťastné období, protože se nám narodí dcera Lili," napsala Lela po zápase na sociální síť.

Natália je taktéž v očekávání a na človíčka se oba dva hrozně těší. "Malý Attilka je o tři týdny větší, než by měl být. Dnes mě doktor velmi potěšil, když mi řekl, že bude vypadat jako kamion," oznámila.

ČTĚTE TAKÉ

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy