Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Souboj krásek: Vémola a Procházka si doma hýčkají tyhle dračice. Muradov s Véghem závidět nemusí

Tohle jsou krásky českých a slovenských MMA bijců.
Zdroj: Martin Procházka / se souhlasem Lela Ceterová / se souhlasem Monika Bagárová / se souhlasem Natália Végh / koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
galerie

MMA zápasy profesionálních bijců jsou tvrdou zkouškou nejen pro samotné bojovníky, ale také pro jejich drahé polovičky. Ty jsou svým partnerům oporou během náročné přípravy, ale i za klecí během tvrdého boje, který může skončit mnoha závěry. Tohle jsou krásky a osudové ženy, které si doma hýčkají nejznámější čeští a slovenští zápasníci Jiří Procházka, Karlos Vémola, Makhmud Muradov nebo Attila Végh. 

Karlos Vémola a Lela Ceterová

Není příliš obyvatel Česka či Slovenska, kteří by neznali MMA zápasníka Karlose Vémolu. Terminátor a veterán UFC zápasí už několik let pod organizací Oktagon MMA, kde patří mezi největší hvězdy.

Lidé však neznají Karlose pouze díky zápasům, ale také kvůli jeho na české poměry kontroverznímu stylu života a Vémoland zná také téměř každý. Vémola žije již roky po boku své snoubenky Lely Ceterové, se kterou přivedl na svět dvě krásné děti. Pár se s médii už dobře sžil a veřejně dokonce propíral i svou vztahovou krizi, kterou partneři nakonec dokázali překonat a dnes plánují svou odkládanou svatbu. Lela je Karlosova nejen partnerka, ale také největší fanynka, která nechybí na žádném zápase.

"Svého muže miluji. Je to šampion a moje největší životní láska, otec našich dětí a moje všechno na světě," uvedla na svůj Instagram po turnaji v Německu.

Jiří Procházka a Kamila Kordulíková

Do povědomí lidí se aktuálně dostává i partnerka historicky nejúspěšnějšího českého MMA zápasníka a šampiona UFC Jiřího Procházky, právnička Kamila Kordulíková. Uhrančivá černovláska poznala českého samuraje ještě v dobách, kdy měl k titulové bitvě daleko, avšak nikdy nepochybovala, že svého snu jednou dosáhne.

"Je to úžasné a splněný sen. Už ve dvaadvaceti letech ode mě dostal k narozeninám dort, na kterém stálo UFC šampion a teď v devětadvaceti je to tady," řekla Kamila pro web eXtra.cz krátce po titulovém turnaji. Jak už to v partnerství někdy bývá, ani tady se pár nevyhnul mráčkům a během osmiletého vztahu šli partneři na dva roky od sebe. Návrat nastal koncem roku 2021.

Makhmud Muradov a Monika Bagárová

Dalším hvězdným párem je zpěvačka Monika Bagárová a Makhmud Muradov, který zápasí pod organizací UFC. Bijec, který je původem z Uzbekistánu, nosil do zápasů původně uzbeckou i českou vlajku. To se ale změnilo, když už nechtěl akceptovat neustálé problémy s českými úřady, které mu dodnes neudělily trvalý pobyt. Což je důvod, proč dnes zvedá pouze uzbeckou vlajku.

Monika Bagárová je pro Muradova osudovou ženou, a to už jen z důvodu, že spolu mají rozkošnou dceru Ruminku. Avšak i u tohoto páru platí, že lásce člověk neporučí. Partneři prošli koncem roku 2021 krušnou vztahovou krizí, která vedla k jejich oficiálnímu rozchodu. Po pár týdnech k sobě ale našli opět cestu a dnes tvoří šťastnou rodinu.

Attila Végh a Natália Végh

Jediný zápasník, který svrhnul Vémolu z trůnu organizace Oktagon MMA, je Slovák Attila Végh, který v roce 2012 vyhrál titul v prestižní organizaci Bellator MMA. Ten si po boku už roky hýčká krásnou manželku Natálii, se kterou má dvě děti - syna Attilu a před pár měsíci narozenou dceru Zoru.

V galerii se podívejte, jaké krásky si doma hýčkají naši nejznámější MMA zápasníci.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy