Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Souboj krasavců: Can Yaman nebo Jason Momoa? Češky se hádají, který z nich je hezčí

Souboj krasavců.
Zdroj: Profimedia / koláž eXtra
+ Dalších 9 fotografií
reakce lidí
Internetové diskuze se plní dohady o tom, kdo je hezčí než turecký herec a hvězda telenovel Can Yaman (31). Mnoho Češek se shodlo na tom, že je tento krasavec velice přitažlivý a pohledný, ne všechny s nimi však souhlasí. V jejich argumentech o hezčích mužích zaznívají například jména Jason Momoa (41) nebo Mads Mikkelsen (55).

Krása je velmi široký pojem a každý má svůj pohled na ni jiný, tak je to například u tureckého krasavce jménem Can Yaman. Toho si ženy velmi rychle zamilovaly díky telenovelám jako Recept na lásku či Příchuť lásky a řada Češek je z herce úplně paf. Ne každá žena to však vidí stejně a na sociálních sítích se rozvířily debaty o tom, zda Yaman je či není jeden z nejkrásnějších mužů na planetě. Nebo minimálně jeden z nejpohlednějších Turků.

V argumentech padala jména jako Jason Momoa, kterého můžete znát ze seriálu Hra o trůny, ze snímku Aquaman z DC universa, nebo také Mads Mikkelsen, který má nahradit Johnnyho Deppa v roli Gellerta Grindelwalda z fantasy série Fantastická zvířata.

Také zaznělo jméno William Levy, kterého si mohou pamatovat fanoušci série Resident Evil, kde hrál v dílu Poslední kapitola.

V desítkách komentářů ženy obdivují samotného Yamana slovy "nádherný chlap" či "krásný muž", ale také se některé snaží vyjádřit svůj názor tím, že herce porovnají s jiným známým krasavcem. Podívejte se do galerie, které muže některé uživatelky shledávají hezčími, než je Yaman.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy