Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Souboj Kopřivové proti Puhajkové vrcholí. Dohady čtenářů skončily. Zjistili jsme, která z nich je větší rajda!

Byl to těsný souboj.
+ Dalších 18 fotografií
Srovnávání bývalých partnerek Jaromíra Jágra s tou současnou je stále více probíraným tématem. Nejvíce se vedou diskuze okolo porovnání Veroniky Kopřivové a Inny Puhajkové. My jsme ale k závěru už dospěli. Která z dam v souboji zvítězila?

Postelí Jaromíra Jágra (44) prošlo mnoho známých celebrit a krásných žen. Nejdéle doposud dokázal vydržet s Innou Puhajkovou (30). V současnosti randí s Veronikou Kopřivovou (25), které se za poměrně málo času podařilo Jardu předělat a pomalu ho připravit na rodinný život.

Vzali jsme si na paškál celé postavy obou dívek a zjistili jsme, že jedna druhou lehce převyšuje. Veronika je sice větší rajda a nejspíše bude v posteli o něco lepší, ovšem hodně se spekuluje o tom, že Jágr sexu nikdy moc nedal a raději dával přednost sledování dívek v night clubech.

Puhajková zvítězila především mezi fanoušky, kteří si uvědomují, že ona byla daleko lepší partnerkou pro jejich hokejovou legendu. Německá tyčkařka Kopřivová s viditelnými zlatokopeckými vlastnostmi se jim tolik nelíbí.

Každopádně výsledky ukázaly, že souboj byl velmi těsný a nakonec nejspíše rozhodl fakt, že se Inna více stará o svou postavičku a je větší milovnicí sportu…

Mohlo by vás zajímat

Další články