Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Souboj kérek! Jaký význam mají tetování, která nosí Rytmus a Marpo?

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Co nosí na těle
Nebyl to jen souboj pěstí a svalů! Byl to také souboj kérek. Kdo má na těle lepší obrázky, to necháme na posouzení čtenářů. Jaký význam mají kérky, které nosí Marpo (33)? A jaké symboly má na těle Rytmus (41)?

Marpo se nikdy netajil tím, že býval ostrým hochem, který se uměl porvat. První kérku si nechal udělat v 15 letech. Potřeboval k tomu mámin podpis, tak ho zfalšoval. Protože má rád hudbu Tupaca, nechal si přes ledviny udělat nápis OUTLAW.

Na pravé paži pak má nápis PRAHA CITY a symbol zaťaté pěsti. To je z doby, kdy se chodil porvat na fotbal. Na noze má nápis TROUBLE GANG.

Na zádech má hudebník podobizny Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stallone. To byli jeho idolové v dětství. Marpo miloval film Komando. Bijáky Marpo vždy miloval, jeho tělo proto zdobí také několik herců na filmovém pásku. Tělo zdobí také úryvky z oblíbených songů - například nápis VESMÍR JE NÁŠ. Do budoucna prý přibude Pink Panther a podobizna Jackie Chana.

Hinduistický bůh Ganéša a nápis FREE TIBET zase odkazují na fascinaci východními filosofickými proudy, stejně jako nápisy v sanskrtu.

Na břiše má Marpo jména obou svých dětí s daty narození. Vedle pupíku pak má mapu Floridy, kam rád jezdí.

Rytmus (41) má na krku symbol Medúzy. Je to značka společnosti Versace a také symbol ženy, která v antické mytologii zabíjela pohledem. Na ruce má slovenský rapper symbol automobilky Bentley. Jedno z prvních tetování, které si Rytmus pořídil, je symbol pavouka. Jedná se o jedovatou černou vdovu, takže jde o silný symbol. Na levé ruce má Rytmus kříž a tvář Panny Marie. Na krku nechybí barokní anděl. Tetování mají ochranitelský význam.

Související články

Další články