Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Souboj Jágrových bývalek: Velké srovnání osudových krásek slavné osmašedesátky

Zdroj: Profimedia.cz / Archiv Dominika Branišová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
Rivalky
Zatímco Veronika Kopřivová (29) hlásí těhotenství, hokejová legenda Jaromír Jágr (49) slaví svých sladkých čtyřicet devět s novou přítelkyní Dominikou Branišovou (26). Ta se, stejně jako Veronika, živí modelingem.

Veronika Kopřivová je původně vyučená kadeřnice, klienty stříhala ale asi jenom dva roky. Teplická rodačka se totiž stala finalistkou České Miss a splnila si tak svůj modelingový sen. Veronika založila také vlastní značku oblečení. Vysoká gazela sází na široký úsměv a image holky od vedle. Největší pozornosti veřejnosti se jí ale dostalo, když její fotky z nočního klubu, kde tančí u tyče, oblétly internet. S Jaromírem Jágrem randila čtyři roky. Potkali se v roce 2015, za nějakou dobu se začalo šuškat i o svatbě. Veronika čelila drsným útokům veřejnosti na svou osobu. Vztah se pak rozpadl roku 2019. Veroničiným partnerem je aktuálně Miroslav Dubovický (29), se kterým Veronika čeká miminko.

Dominika Branišová se živí jako modelka. Pracovala také jako manažerka klubu Duplex, kde se měla s Jaromírem seznámit. Své účty na sociálních sítích ale raději smazala a založila si nové. Má tak přehled o fotkách, které mohou kolovat internetem. I její minulost je totiž pochybná. Spekuluje se o tom, jakým způsobem si vydělávala na živobytí v Šanghaji, kde strávila několik měsíců. Okolí ji popisuje jako dívku, která miluje večírky. Sama Dominika přiznala, že neumí šetřit. Kráska, která všem zatím zůstává záhadou, měla v minulosti randit s neznámým fotbalistou.

Související články

Další články