A.N.D.U.L.A si tentokrát vybrala špatný terč svých posměšných narážek a parodujících videí. Veřejné zesměšňování slovenské playmate Zuzany Plačková se drsně obrátilo proti ní. Vyjádření Zuzany mluví za vše: „Spousta jejích slovenských a českých fanoušků mi psala a jsou z Anduly či Venduly, po pravdě ani nevím, jak se přesně ta holka jmenuje, zklamaný. Psali mi také, že kdysi měla celkem fajn názory, ale teď je trapná a spoustu lidí zklamala.“

Zuzana je ale nad věcí a lidé, kteří ji parodují, jsou jí ukradení. „Spousta lidí mě parodovala nebo se mi smála, ale dnes jsou to jen nuly. Tahle paní, která vypadá na jedné fotce na 35 let a na druhé na 40 let, je mi ukradená. Dostaly se ke mně informace i o její minulosti a být jí, tak jsem zticha a šoupu nohama!“

Zuzana je názoru, že žena by měla umět zaujmout sama sebou a pak by vůbec nepotřebovala komentovat, parodovat a zesměšňovat ostatní lidi kolem sebe. Také si myslí, že je ubohé ztrapňovat někoho, kdo má větší mediální moc, jen kvůli sledovanosti a lajkům na sociálních sítích.

To ale nebylo vše, Zuzana ještě přitvrdila: „Tohle je přesně ten typ, co se chová jako totální p*ča, nasbírá pár lajků za to, že zesměšňuje mě nebo jiné známé lidi, a nakonec se sama zakope tak hluboko, že nikdo po ní neštěkne. Klidně jí to všechno řekněte, já ji mám totálně v pí*i!“ Zuzana si nebere servítky a za tím, co řekla, si stojí.

Snažili jsme se kontaktovat „blogerku“ Andulu a zeptat se jí, co si o celé věci myslí. Ta s námi však odmítla mluvit. Že by začala zpytovat svědomí, že se pustila do někoho, jako je Zuzana Plačková?

Nedávno Zuzana Plačková nafotila sérii nádherných fotek, za kterými stojí talentovaná fotografka Lucia Žofčíková, a my vám je exkluzivně přinášíme v naší fotogalerii.