Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

SOUBOJ HVĚZDNÝCH PRSOU: Jaký přírodní a dost nabušený dekolt se vám líbí nejvíce?

I když nemají silikony, tak mají co předvést.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
A pak že nerostou! Sice tedy nepotěšíme houbaře, ale zato milovníky ženských ňader až až. Když jsme dorazili na otevírání luxusního casina Magic Planet Gold na Poříčí, tak jsme nevěděli, kam s očima. Za takové výstřihy by se všechny nestyděly ani v Hollywoodu.

Známé krásky v čele s Kateřinou Kornovou (49), Lindou Finkovou (48) a Agátou Prachařovou (31) u hraní rulety vypadaly jako nějaký prsatý gang, který na své vnady potřebuje zbrojní průkaz.

Těmto dámám se opravdu za ten celý večer nikdo nekoukal do očí. I sám krupiér, který je obsluhoval, měl co dělat, aby se soustředil na hru, nikoliv na jejich neposedné poprsí. Sice naštěstí měly podprsenky, ale bylo opravdu namále a hrudník byl venku.

Krásky hlavně nejsou žádné silikonové nádhery, které by nám v casinu chtěly nabídnout obrovské melouny. Měly je tak akorát a „horňáci“ se museli cítit jako v sedmém nebi. Jen se sami podívejte a pokochejte v naší fotogalerii. Kterým ňadrům byste dali přednost vy? Ale pozor, Agáta má dost žárlivého manžela a ten si tyto klenoty sám pohlídá.

Související články

Další články