Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj hroších stehen: Zavalí fanoušky svými kýtami otylá Rihanna, nebo Rita Ora?

Tak která má větší stehna?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Všichni si už stihli všimnout, že barbadoská kráska Rihanna (30) přibrala jako slonice v říji a její postava už dávno není to, co bývala. Jenomže při nedávném vystoupení se Rita Ora (27) nasoukala do prapodivného oblečku, který jejím stehnům přidal na objemu. Tak kterými stehýnky byste rozhodně nechtěli být připučeni?

Zpěvačka Rihanna (30) se vůbec neohlíží na názor svých fanoušků a zvesela kyne dál. Nejvíce je to poznat na jejích stehnech a zadku. Kdysi štíhlá zpěvačka, která dokázala svým hlasem a tělem rozproudit krev v těle nejednomu muži, začíná upadat. Nebo alespoň její tělo.

Proti ženským krev a mléko sice nikdo nic nemá, ale tohle je extrém. Zpěvačka by svými hrošími stehny zalehla prvního hubenějšího chlapíka, ale jejímu bohatému příteli se to nejspíše líbí, a proto svou lásku dál vykrmuje.

Při nedávném koncertu odhalila svá stehýnka i Rihannina kolegyně Rita Ora. Při tanci ale nevypadal její outfit zrovna nejlépe. Aspoň tedy nelahodil jejím stehnům. Tak která z těch dvou krásek by zvítězila v souboji Miss hroší stehno?

Související články

Další články