Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Souboj dvou legend: Conor McGregor přijal výzvu od hvězdy UFC Andersona Silvy

Souboj dvou legend: Conor McGregor přijal výzvu od hvězdy UFC Andersona Silvy
Zdroj: archiv Silva/McGregor
+ Další 4 fotografie
MMA
Šampion Conor McGregor má nového soupeře. Přijal totiž výzvu od legendárního zápasníka UFC Andersona Silvy. Fanoušci se tak mohou těšit na jedinečný souboj mezi nejlepšími zápasníky historie bojových sportů.

Pro fanoušky MMA je to zřejmě nejlepší zpráva roku. Své doby největší hvězda UFC a legenda bojových sportů Anderson Silva vyzval na sociální síti k zápasu oblíbence Conora McGregora. Ten na sebe s odpovědí dlouho čekat nenechal.

"Superzápas v domluvené váze do 80 kg. Ke Conorovi chovám obrovský obdiv a věřím, že kdybychom se utkali, tak by to byl historický moment pro dějiny sportu. Ani jeden z nás nemusí nikomu nic dokazovat. Taktéž věřím, že fanoušci UFC by rádi viděli vrcholnou MMA podívanou. Vzájemné prověření našich bojových dovedností by bylo naprosto fantastické," vyvěsil si na sociální síť Anderson "Pavouk" Silva.

"Přijímám," odpověděl pomocí twitterového příspěvku McGregor. Oba zápasníci tedy se zápasem souhlasili a teď už záleží na jejich manažerech a především na UFC. Mohlo by se jednat o jeden z nejsledovanějších duelů vůbec. Zápas dvou legend by jistě přilákal ohromné množství diváků a zároveň by mohl všem stranám vydělat pořádný majlant.

Související články

Další články