Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Souboj dekoltů na Miss Czech Republic: Neposedné vnady Pomeje a nové silikony Stříteské

Miss Czech Republic: Simona Krainová a Eva Perkausová ukázaly bujné dekolty
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 28 fotografií
výstřihy a rozparky

Sobotní večer patří nejkrásnějším dívkám Česka. Ve Foru Karlín se volila nová Miss Czech Republic a redakce eXtra.cz u toho nemohla chybět, stejně jako plejáda hvězd českého showybznysu. Některé dámy na finálový večer vytáhly zatraceně odvážné modely a bylo mnohdy těžké dívat se jim do očí. Pojďme si prohlédnout ty nejnadupanější dekolty a nejvyšší rozparky.

Soutěž krásy Miss Czech Republic už zná svou vítězku, kterou se stala Justýna Zedníková. Jejímu triumfu přihlížela nejedna celebrita. Přítomné dámy se hodily do gala a z některých žen nešlo spustit oči, zejména pak z jejich předností.

Barbora Stříteská ukázala nová prsa

Nejodvážnější model bezpochyby vynesla modelka Simona Krainová. Nestárnoucí kráska prostě ví, jak zaujmout. Stejně tak Lenka Limberská, které se dalo jen těžko dívat do očí. Nadupaný dekolt byl více než výrazný.

Své bujné přednosti se nebála ukázat ani moderátorka Eva Perkausová. Ňadra se z červených šatů s průstřihy na sukni drala ven. Podobný problém s róbou zažívala i DJka Andrea Pomeje. Nechybělo málo a její prsa by viděli všichni přítomní hosté.

Influencerka Barbora Stříteská se rozhodla ukázat své nové silikony v plné parádě, a tak se oblékla do velmi těsných rudých šatů. Naštěstí během večera nepovolily švy.

Nožka Agáty Hanychové

Kromě hlubokých výstřihů nechyběly ani nekonečně vysoké rozparky. Mezi finalistkami tohoto souboje nemůže chybět influencerka Agáta Hanychová, která během pózování několikrát ukázala nožku. Stejně tak i účastnice reality show Love Island Mirka Pikolová.

Nejvyšší rozparek měla zaručeně Miss a modelka Nikola Uhlířová. Chyběl jen milimetr a všichni přítomní mohli spatřit její spodní prádlo.

Na všechny odvážné oděvy se můžete podívat v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy