Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Souboj dekoltů a rozparků na Oscarech: Vulgární a laciná zpěvačka i moderní Olivia Wilde

Móda na Oscarech.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Výstřihy

Již 95. ročník slavnostního udílení cen Oscar je za námi. Nejvíce sošek získal snímek Všechno, všude, najednou, ale Oscara si odnesli i herci jako Brendan Fraser, Jamie Lee Curtis a další. Večer však nespočívá jen v předávání cen, velký důraz je kladen i na módní stránku a na to, v čem hvězdy na koberci zazáří, nebo co nakonec bude sloužit jako odstrašující příklad. V galerii se podívejte, které celebrity se tentokrát rozjely a ukázaly nekonečné rozparky a výstřihy.

Zatímco některé celebrity považují Oscary za sváteční a noblesní událost, najdou se i tací účastníci, kteří chtějí hlavně šokovat a ukázat co nejvíce kůže. ​To udělala například brazilská modelka Alessandra Ambrosio (41), která na udílení cen přišla ve zcela průhledných šatech s látkou připomínající rybářskou síť, pod nimiž měla jen kalhotky.

Herečka Olivia Wilde (39) zajímavě propojila eleganci s modernismem. Oblékla bílé asymetricky střižené šaty od návrhářky Gabriely Hearts, které odhalovaly koženou černou podprsenku. Herečka tak sice působila odvážně, ale vzhledem ke střihu šatů a délce až na zem to všechno hezky vyrovnala.

Odvážná Ciara

Jednou z nejhůře a nejvulgárněji oblečených hvězd byla americká zpěvačka Ciara (37). Ta oblékla podobně jako Alessandra Ambrosio celoprůhledné šaty, ty její ale vypadaly mnohem levněji - a to jak materiálem, tak i střihem a výstřihem. Ciara zkrátka ukázala na koberci vše, což na tak honosné události, jakou Oscaři jsou, nemusela dělat.

Odvážný rozparek předvedla na koberci modelka Cara Delevingne (30), která však ukázala, že lze zůstat elegantní, ženská a sexy zároveň. Ohromující červené šaty od Elie Saab jsou naprosto skvělé a Cara byla rozhodně jednou z nejlépe oblečených dam.

Na další odvážné oděvy se můžete podívat v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy