Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Souboj Černých vdov: Je krásnější Čvančarová, Siposová, nebo Plodková?

+ Dalších 119 fotografií
krásky
Seriál Černé vdovy je nepochybně jedním z nejsledovanějších v Česku. Diváky mužského pohlaví k obrazovkám upoutaly především krásné představitelky hlavních ženských rolí, které se nebojí ani odvážných scén. Která z nich je ale krásnější?

V seriálu Černé vdovy sice hrají mrchy, které zavraždily své muže, v reálu jde ale o nádherné dámy. Jitka Čvančarová, Lucia Siposová a Jana Plodková na obrazovkách ukazují své nejkrásnější stránky a jejich přednosti zaručeně upoutají každého diváka mužského pohlaví. Kdo je ale nekorunovanou královnou krásy celého seriálu?

Jitka Čvančarová je nepochybně nejobdařenější dámou v seriálu. Její bujné vnady vyniknou i v šatech, které je mají skrýt. Kromě poprsí se ale může pyšnit i nádherným obličejem, velkými hnědými kukadly a plnými rty. Koneckonců, jednou z nejkrásnějších hereček u nás není pro nic za nic.

Lucia Siposová, českým divákům dosud nepříliš známá herečka, je slovenská kráska, které byste 38 let na krku rozhodně netipovali. Vypadá o 10 let mladší a když se na obrazovce svlékne, nejednomu divákovi spadne brada.

Jana Plodková sice na rozdíl od Čvančarky nedisponuje velkým poprsím, dokonce není ani typickou kráskou, rozhodně ale umí využít svůj ženský šarm a minimálně před kamerou dostane každého muže, kterého se jí zachce. Modrýma očima a blond vlasy dokáže dokonale zmást, působí totiž jako anděl, ve skutečnosti je ale pořádná ďáblice.

Která z dam je podle vás nejkrásnější? Pro lepší hodnocení se můžete podívat na jejich sexy fotky do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články