Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj Borhyová versus Kloubková o číslo jedna na Nově: Takhle si jdou po krku!

Souboj Borhyová versus Kloubková o číslo jedna na Nově: Takhle si jdou po krku!
Zdroj: Profimedia.cz/archiv eXtra.cz
Obě jsou blonďaté, usměvavé a lidi je milují na televizní obrazovce. Jenže jednička v Televizních novinách na Nově může být jen jedna. Tou je zatím Lucie Borhyová, ale Kristina Kloubková jí těžce šlape na paty a ráda by se na výsluní viděla sama. Čekají nás ještě drsné boje o prvenství?

Stát se jedničkou v nejsledovanějším zpravodajství je rozhodně lukrativní post, jenže dvě ženy se o něj dělit nemohou. Toho si je moc dobře vědoma jak Lucie Borhyová (37), tak i Kristina Kloubková (39). Zatím se nikomu za posledních více než deset let nepodařilo Lucku z pomyslného trůnu sesadit.

Jenže podle televizních kuloárů se má prý i pod takovou hvězdou, kterou je Borhyová, klepat židle Už před časem toho měla být důkazem anketa, kterou zveřejnila sama televize, kde se ukázalo, že by diváci radši na obrazovce viděli Kristinu než Lucku, která v tu dobu byla zrovna na mateřské s dcerou Lindou (1) a bývalá tanečnice ji zaskakovala.

To byla pro Lucku obrovská rána a podle časopisu Sedmička měla na Nově ztropit takovou scénu, že anketu radši smazali ze svého webu. Jenže diváci si stojí za svým. Je jim blíž sympatická Kristina, která začínala ve Snídani s Novou, až se vypracovala na jednu z hlavních tváří Televizních novin, než stálice Lucie.

To se pak není čemu divit, že to Lucku dostalo do kolen, když si svým postem byla dost jistá, jenže teď má přímou konkurentku, která by se ráda viděla jako hlavní tvář a moc se tím netají. Jestli byste ale čekali otevřené boje, tak k takovému vrcholu nevraživosti to ještě nedorostlo. Zatím jde jen o interní intriky, kdy si prý ani jedna nemohou přijít na jméno, ale na veřejnosti se tváří, jakoby by se nic nedělo.

Jenže každý ví, že sokyně nejen v lásce, ale i v kariéře dokážou si jít bez lítosti po krku. Možná se máme ještě na co těšit, s čím holky blonďaté ještě "přijdou". Ženská fantazie je vynalézavá a nezná mezí. Která z moderátorek se nakonec bude smát naposledy

Související články

Další články