Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Souboj Belohorcová vs. Marešová: Zvítězí vnadné křivky, nebo hubená a beztvará klasika?

+ Dalších 65 fotografií
velká galerie
Moniku Marešovou (38) i Zuzanu Belohorcovou (43) mají lidé v oblibě. Když se ale dostane řeč na jejich těla, tak se strhne pořádná mela. Jedni totiž sympatizují s Belohorcovou a jejími sexy křivkami a druzí zase dávají přednost hubeňoučké Monice. Která podle vás má žhavější tělíčko?

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová má už sice po čtyřicítce, ale její tělo vypadá stále dokonale. Zuzana už pěkně dlouhou dobu žije na Miami, kde vychovává s partnerem své dvě krásné děti, takže o zábavu má postaráno.

Zuzana se netají tím, že pravidelně cvičí a snaží se udržovat svoji postavičku. Ale nic není zadarmo a všichni moc dobře vědí, že udržet si štíhlou postavu po čtyřicítce je opravdu kumšt. Přesto se to bývalé moderátorce erotického pořadu Peříčko daří.

Fanoušci si nemohou vynachválit její ženské tvary a o dekoltu ani nemluvě. Úplně opačným případem je Monika Marešová, která je neskutečně hubená a v jejím případě o ženských tvarech nemůžeme absolutně mluvit.

Na druhou stranu Monika má dokonale vydřenou postavu a své tělo trápí několikrát týdně v posilovně. Sice se najdou takoví, kteří ji obviňují z anorexie, ale my jsme přesvědčeni o tom, že Monika nikdy nebyla v lepší formě.

Jaký je váš názor? Máte rádi hubené ženy s malými prsy, nebo raději ženskou, kterou je za co chytit a má nádherné tvary?

Mohlo by vás zajímat

Další články