Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Souboj 3 královen krásy: Kdo září a má potenciál a která z Českých Miss jde ke dnu a za nic nestojí?

Která z dívek je ta nejlepší královna krásy?
Zdroj: instagram
+ Dalších 59 fotografií
Tří dívky, tři královny krásy, a přesto je každá z nich úplně jiná. Zatímco jedna stále září, protože zvládla využít všechny zbraně ve svůj prospěch, druhá opravdovým klenotem soutěže nebyla nikdy. Není schopna si najít pořádného chlapa, natož obstát jako vítězka prestižní soutěže. Poslední slečna je nejmladší a stále se rozkoukává. Která z téhle trojice na to opravdu má?

Když Nikol Švantnerová vyhrála v roce 2015 korunku České Miss, byla soutěž ještě na velmi vysoké úrovni. Samozřejmě, že se opět našli lidé, kteří se snažili její krásu a půvab všelijak shodit a dát najevo svůj jasný názor na to, že soutěž už není co bývala.

To ale koneckonců dělají diváci téměř každý ročník. Nikol je bezesporu krásnou dívkou a jako bonus se k jejímu půvabu přidalo i to, že na rozdíl od některých svých kolegyň nemá v hlavě úplně vymeteno.

Pokaždé, když s Nikol mluvíte, je poznat, že to má v hlavě srovnané a ví, co chce. Miss 2015 přešla všechny ataky jak na svou postavu, tak na svůj obličej s naprostou grácií. Přesto se stále dokáže držet na špičce a to bez sebemenších skandálů.

Nudná ale není. Moc dobře ví, co si může dovolit ukázat a co ne. Nástupnice Nikol Švantnerové Andrea Bezděková je poslední Miss, jejíž korunování proběhlo za klasických podmínek, na které jsme u této soutěž zvyklí.

Jestli se Nikol bála, že Andrea jakožto nová korunovaná Miss zastíní její osobu, tak se hodně spletla. Na Andreu Bezděkovou se pomalu ale jistě zapomíná. Kromě toho, že si není stále schopna najít chlapa, tak si o ní lidé myslí, že je jednou z nejhloupějších Mis­s.

Andrea je pěkně zoufalá a jako Česká Miss absolutně neobstála. Bezděková nejenom že smrdí korunou, ale pořádný pracháč je také v nedohlednu.

Nejčerstvější Miss, která byla korunována za úplně jiných podmínek, než na které jsme zvyklí je půvabná Michaela Habáňová. Ta je sice velmi mladinká, ale každopádně dokáže zaujmout svou neobvyklou krásou.

Typické je pro ni obočí á la Brežněv, které jí dodává pořádný šmrnc. Svůj nezvyklý vzhled bere jako velké plus a ze špatných ohlasů si nic nedělá. Je sice pravda, že na začátku udělala pár chyb, ale to časem vypiluje.

Snad si vezme příklad z Nikol Švantnerové a nepůjde ve šlépějích Andrey Bezděkové. Byla by to totiž opravdu velká škoda.

Související články

Další články