Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Sotva vylezla Selena z psychiatrie, je opět na dně! Justin s Hailey jí cíleně ubližují

+ Dalších 107 fotografií
bolest
Zpěvačku a herečku Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny jen před pár dny, ale vypadá to, že se tam brzy vrátí. I když si myslela, že to nejhorší má za sebou, vše je jinak! I když se Justin Bieber (24) se na svém Instagramu odmlčel, najednou přidává zamilované fotky s Hailey Baldwin (22) a fanoušci mu drsně nadávají! "Chceš tu Selenu snad zabít?!"

Selena Gomez (26) se trápí nejen kvůli nevyléčitelnému lupusu, ale také balancuje na pokraji zhroucení a její psychický stav je bídný! Před pár dny opustila psychiatrickou léčebnu a doufala v lepší dny, to jí ale momentálně znemožňuje Justin společně s Hailey!

Manželský pár totiž od doby, co Selenu propustili publikuje na svých Instagramech zamilované fotografie a nejenže provokují Selenu, která na tom pořád není dobře, ale také proti sobě poštvali velké množství fanoušků.

Fanoušci totiž vyčítají Justinovi fakt, že celé měsíce nepublikoval zamilované fotografie se svojí láskou a záhadně to začal dělat právě poté, co Selena opustila blázinec. Vadí jim také, že zapomněl na fakt, že Selena má problémy z velké části právě kvůli němu.

Sám Justin se ještě před pár dny hroutil a jeho minulost se Selenou mu nebyla lhostejná. Pokud se ale potvrdí spekulace o těhotenství Hailey, bude jasné, proč zpěvák Justin Bieber (24) hodil deprese za hlavu!

Mohlo by vás zajímat

Další články