Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sotva vyhrála, už ji tahají do postele: Česká Miss Šteflíčková v obležení hokejek a kopaček! VIDEO

Letošní královna krásy Lea Šteflíčková (20) se řadí k dívkám, které vyčnívají nad ostatními. A to nejen výškou při jejích 181 centimetrech, ale i charismatem. Právě to jí zajistilo úspěch ve finále České Miss... Půvabná misska dorazila do eXtra.cz na stream a prozradila, že už teď dostala několik žhavých nabídek na rande.

O vítězky v soutěžích krásy je vždycky zájem. A to zejména ze strany sportovců, jak bývá zvykem. Nevyhnula se tomu ani krásná Lea, která na streamu eXtra.cz prozradila, že na její profil na sociální síti Instagram už dorazila pěkná řada žádostí o rande.

„Mám tam hodně zpráv, všechny jsem ještě nestačila otevřít, ale myslím si, že se mezi nimi nějaký fotbalista nebo hokejista najde,“ diplomaticky svěřila ve videorozhovoru.

Lea má přitom vážný dvouletý vztah, kterému věří. „Nemyslím si, že bychom se rozešli. Mám skvělého přítele, který za mnou cestuje, když jsem třeba v zahraničí, neměnila bych,“ pokračovala kráska.

Odpověděla i na to, jaké jsou vztahy v její rodině, ale třeba i na to, zda by se za peníze svlékla před objektivem fotoaparátu. Poslechněte si rozhovor.

Související články

Další články