Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sotva porodila, už volají pódia! Ewa Farna si mateřskou moc dlouho neužije

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 38 fotografií
zpívající maminka
Zpěvačka Ewa Farna (25) v minulých dnech porodila roztomilého synáčka Artuše. Z ní a z manžela Martina Chobota se tak stali novopečení rodiče prvorozeného miminka. Ewa ještě nedávno skákala na koncertech s pupíčkem a zdá se, že zanedlouho bude vystupovat s malým chlapečkem v zákulisí. První vystoupení po porodu ji totiž čeká už v červenci.

Ewa Farna je známá tím, že svou práci skutečně miluje a je jí velmi oddaná. I s těhotenským bříškem vystupovala tak dlouho, že se fanoušci báli, aby neporodila na pódiu. To se nakonec naštěstí nestalo a krásná zpěvačka porodila synka Artuše v porodnici v Příbrami.

Ačkoliv by si lidé mohli myslet, že si novopečená maminka bude užívat mateřské dovolené a času se svým synkem, opak je pravdou. Už v polovině července vystoupí na festivalu Prima Fest a jen o dva týdny později na festivalu Létofest Olomouc. Kde bude tou dobou její syn, není jasné, je ale docela možné, že se bude houpat v kočárku v zákulisí.

Už 14. 10. se pak Ewa vrací na pódia s další částí svého turné Málo se známe, jehož první část ukončila těsně před porodem. Vypadá to, že se zpěvačka bude snažit skloubit mateřské povinnosti s těmi pracovními. Malý Artuš tak bude své první měsíce a možná i roky života trávit na koncertech své maminky, kterou ani porod nezastaví.

Související články

Další články