Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sotva porodila, už je opět ve vězení: Vražedkyni Petře Janákové hrozí 5 let navíc

Sotva porodila, už je opět ve vězení: Vražedkyni Petře Janákové hrozí 5 let navíc
Zdroj: FTV Prima
+ Další 2 fotografie
KRIMINÁL
Dalších 5 let odnětí svobody hrozí Petře Janákové, kterou ve středu podle informací TV Nova policie opět zatkla a obvinila ji z křivé výpovědi. Ve vězení si odpykávala trest za loupežnou vraždu. Na svobodu se dostala poté, co se zjistilo, že za mřížemi otěhotněla.

Petra Janáková byla pravomocně odsouzena ke třiceti letům vězení za vraždu sběratele mincí. Královéhradečtí kriminalisté ji ve středu zadrželi. Před více než rokem ve vazební věznici v Hradci Králové otěhotněla a byla propuštěna na svobodu. Ve druhé polovině srpna porodila a teď je opět ve vězení. Kriminalisté ji podle TV Nova měli obvinit z křivé výpovědi.

Důvodem zadržení je skutečnost, že Janáková obvinila tři dozorce ze znásilnění. To se ale nepotvrdilo... Podle vzorků DNA kriminalisté zjistili, že žádný z dozorců není otcem. S tímto závěrem ukončila vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Vražedkyně je opět v cele v Hradci Králové, kde čeká na přesun do Opavy. Tam bude okresní soud rozhodovat o jejím opětovném vzetí do vazby. Hrozí jí, že jí přibude jako trest 5 let navíc ke stávajícím 28 rokům, které si má ještě z původního trestu odpykat.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy