Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

SORRY JAKO: Babišová velkolepou oslavou rozdělila Česko! Jedni tleskají, druzí zuří

Zdroj: Instagram
+ Dalších 114 fotografií
oslava narozenin
O víkendu proběhla velkolepá oslava narozenin Moniky Babišové (45). Ta své pětačtyřicáté narozeniny oslavila ve velkém stylu na Čapím hnízdě. Jedna ze společných fotek, kde mají Monika, Andrej Babiš (64) a skupina jejich souputníků kšiltovky s nápisem "Sorry jako", rozpoutala bouřlivou diskuzi. Je to provokace a výsměch? Jedni takovému fórku tleskají, další pění vzteky.

Už výběr místa, kde se honosná oslava odehrávala, je poměrně diskutabilní. Veselit se na Čapím hnízdě, které je předmětem vleklé kauzy a chlubit se tím na internetu, chce dávku odvahy. Monika, pro kterou bylo největším překvapením, že se na oslavě objevila její dcera Vivien, která nyní studuje a žije v zahraničí, šla ale ještě dál.

Pro všechny hosty byly přichystané modré kšiltovky s nápisem "Sorry jako", což odkazuje na Babišův výrok, kdy odbyl reportéry České televize. Ti se ho tehdy ptali na nepříjemné otázky a premiér použil dnes již slavnou hlášku.

Andrej ještě navíc oblékl tričko s nápisem Chceme motýle, čímž ukázal, že si ze sebe umí udělat legraci. Tento výrok, který Babiš pronesl před několika týdny na výroční schůzi Česko-německé obchodní a průmyslové komory, baví už několik dnů český internet. Premiér, pocházející ze Slovenska, má totiž někdy problém srozumitelně a správně formulovat své myšlenky, a tak si z něho občas udělá celé Česko legraci. Evidentně si z toho ale nic nedělá a to mnohé rozčílilo ještě víc.

Monika Babišová také zůstává nad věcí a děkuje za to především svým kamarádům a známým. Sama k jedné narozeninové fotce napsala: "Pár přátel stačí mít, držíte mě nad vodou a za to vás miluju!"

Je vidět, že Monika často hledá útěchu u přátel. Část veřejnosti si ale myslí, že pravých přátel Monika mnoho nemá. Prý se jí klaní hlavně ti, kteří čekají nějaký prospěch.

Hlavní je, že jsou Babišovi nad věcí a umí si ze sebe udělat legraci. Zatím jim úsměvy nezkazili ani motýlci, ani demonstrace, které se proti Babišovi už několik týdnů pořádají.

Související články

Další články